“Arcore’a gittiğime pişmanım”

Abel

New member
“Asla milyonlarca avro almadım, yoksa yaşadıklarımdan sonra İtalya’da bile kalmazdım ve Arcore’a gittiğime pişmanım”

İle ilgili Giampiero Casoni Yayınlanan 16 Şubat 2023

Sonrasında Forza Italia liderinin aklanması Ruby ter davasında konuşan lai Karima el Mahroug idi ve şunları söyledi: “Arcore’a gittiğime pişmanım”.

Kız, konuyla ilgili Antonella Cosentino ile yazılan kitabı sunarken söyledi. Karima dediniz: “Başkan Berlusconi’den Kim olduğum için son derece saygı duyulduğunu hissettim“. Sonra kadın açıkladı: “Onun içinde Politikacıyı, gücü ve onu çevreleyen şeyi hiç görmedim.“.

Karima: “Arcore’a gittiğime pişmanım”

Kısacası Karima’nın Milano’daki bir otelde geçirdiği hayatı anlatan kitabı sunarken sahip olmak eski başbakanla ilişkisini “duygusal” olarak tanımladı.

Ve tekrar dedi ki: Berlusconi’nin bana sevgi beslediğinden eminim çünkü ben bunu yapan birkaç kişiden biriyim. ona minnettarlığını gösterdi. Bende iyi bir insan gördü“. Söz konusu biyografi Adı “Kerim” ve gazeteci ile birlikte yazılmıştır. Raffaella Cosentino.

“Hiç milyon euro almadım”

Karima cevap verdi: “Bende yok. asla milyonlarca avro almadım, aksi takdirde İtalya’da bile kalmazdım Bütün çektiklerime katlanmak, yalanlar sokaktaki hayata karşı bir savunmaydı, artık kendimi savunmak zorunda kalmama lüksüne sahip olana kadar kullandığım bir yöntemdi.

Yanıldığımı düşünmüyorum çünkü gerçekten yanlış olan tek şey doğru yerde ama yanlış zamanda oluyordu“. Sonra şu yorumu yapıyor: “Geriye dönüp Berlusconi’nin evine girdiğime pişman oldum.”.