“Aslan Kadın” yıldızı 30 yaşında kalp yetmezliğinden öldü

Bilgin

Global Mod
Global Mod

Oyuncu Mike Heslin, hastanede geçirdiği bir haftanın ardından “beklenmedik bir kalp krizi” nedeniyle hayatını kaybetti. Doktorlar bir gizemle karşı karşıya.

Mike Heslin öldü. Amerikalı aktör 30 yaşında beklenmedik bir şekilde öldü. Kocası Scotty Dynamo Instagram'da yas tuttu: “2 Temmuz'da, kocam, en iyi arkadaşım ve ruh eşim Mike Heslin hastanede bir haftalık mücadelenin ardından beklenmedik bir kalp krizinden hayatını kaybetti.” Bunun nasıl gerçekleştiği doktorlar için bir muamma: “Michael gençti, mükemmel sağlıktaydı ve doktorlar olan bitene dair hiçbir açıklama yapamadı.”

Çift sadece altı ay önce evlenmişti. “11 Kasım 2023'te en iyi arkadaşımla evlenmenin büyük onurunu yaşadım ve bu gerçekten hayatımın en iyi hafta sonuydu!” diye yazdı Mike Heslin ikisinin birlikte olduğu fotoğrafların üzerine.

“Michael zeki, özverili, yetenekli ve gerçek bir koruyucu melekti,” dedi Scotty Dynamo kocasına veda ederken. Eşi kanserle mücadelesinde ona destek oldu ve iyi bir haber paylaşmak istediğinizde veya yaslanacak bir omuza veya tavsiyeye ihtiyacınız olduğunda aradığınız kişiydi. “Gerçekten dünyadaki en nazik, en şefkatli ve sevgi dolu insandı ve yoluna çıkma zevkine erişen herkeste en iyiyi ortaya çıkardı.” Heslin etrafındaki herkesi kendisinin daha iyi bir versiyonu yaptı.

Ortağı onun dünyasıydı, diye devam etti Scotty Dynamo. “Daha bir hafta önce bir aile kuruyorduk ve gelecekteki çocuklarımız için en sevdiğimiz bebek isimlerini tartışıyorduk,” diye hatırladı ve söz verdi: “Eğer bir gün baba olursam, oğlumuza senin adını vereceğim ve onu en azından senin olduğun adamın yarısı kadar bir adam olarak yetiştirmeyi başarabileceğimi umuyorum.” Ancak Mike Heslin'in bir organ bağışçısı olarak “dört farklı aileye hayat armağanı” vermiş olmasından teselli buluyor. Şimdi daha iyi bir yerde ve cennet bir melek daha kazandı.

Duygusal gönderinin yorum bölümünde çok sayıda hayran başsağlığı dileklerini iletti. “Kalbim kırıldı. Samimi başsağlığı dileklerimle. Ne harika bir adam, ne güzel bir çift. Tüm sevgilerimi gönderiyorum,” diye yazdı bir takipçi. “Okuduklarıma inanamıyorum. Kalbim geride kalan herkesle birlikte. Umarım Mike'ın anılarında güç bulursunuz,” diye de yazdı.

Diğerleri Scotty Dynamo'yu cesaretlendirmeye çalıştı. “Mike kalbinizde yaşayacak. Sizin sayenizde asla unutulmayacak!” diye yorumladı bir kişi. “Birlikte geçirdiğiniz anlara tutunun. Size bolca güç gönderiyorum,” dedi bir başka kullanıcı.

Mike Heslin en son Zoë Saldaña'nın başrol oynadığı “Special Ops: Lioness” dizisinde görüldü. Diğer rolleri arasında “The Influencers”, “The Holiday Propsal Plan” ve “Younger” dizilerindeki görevleri yer alıyor.