Bayern Münih | Oliver Kahn kovuldu – bu kadın onun arkasında duruyor

semaver

New member
Oliver Kahn, Bayern Münih’te kovuldu. Bu çalkantılı dönemde ailesinin büyük desteği olabilirdi. Bu onun hakkında biliniyor.


Geçtiğimiz aylarda Bayern Münih’te çok şey oldu. Julian Nagelsmann’ın görevden alınmasından bu yana, Alman rekor şampiyonları için işler pek iyi gitmedi. Yeni teknik direktör Thomas Tuchel altında, başlangıçta bir başarı eksikliği vardı ve bu sefer şampiyonluk Münih takımı için çok yakındı.


Oliver Kahn, profesyonel koşuşturmanın ortasında kesinlikle bir kişiye güvenebilir: eşi Svenja. Çift 2009’da tanıştı, düğünü 2011’de izledi. Oğul Julian aynı yıl doğdu, ikinci çocuk – bir kız – beş yıl sonra doğdu.


Kahnların aile hayatı hakkında çok az şey biliniyor, eski kaleci, Leverkusen teknik direktörü Xabi Alonso’nun aksine, burada okuyabileceğiniz gibi, özel hayatlarını toplum içinde paylaşmayan spor yıldızlarından biri.


Nadir eklem görünümü


Kahn ve eşinin ortak görünümleri nadirdir. En son Eylül 2022’de Münih Oktoberfest’te bir tane vardı. Geleneksel kıyafetleriyle fotoğrafçılara poz verdi. Oliver Kahn, neredeyse hiçbir kişisel fotoğrafın bulunmadığı Instagram profilinde performansın bir fotoğrafını paylaştı.

Oliver ve Svenja Kahn, 2022 Münih Oktoberfest'te
Oliver ve Svenja Kahn, 2022 Münih Oktoberfest'te

Oliver ve Svenja Kahn, 2022 Münih Oktoberfest’te (Kaynak: Stefan Matzke – PoolGetty Images)

Oliver Kahn için Svenja ile evlilik ikinci sırada. 1999’da Simone Belz ile evlendi. Bir yıl önce ilk çocukları Katharina-Maria gün ışığını gördü. Oğlu David, çiftin ilk ayrıldığı yıl olan 2003’te izledi.


Kahn, 2008’de ilişki dağılmadan ve Kahn tekrar Belz’i denemeden önce, şu anda şarkıcı Marc Terenzi ile nişanlı olan realite yıldızı Verena Kerth ile ilişki içindeydi. Ancak evlilik nihayet bir yıl sonra çöktü.