Brezilyalı dizi yıldızı öldürüldü ve kutusunda bulundu

semaver

New memberJefferson Machado aylardır kayıptı. Şimdi ise Güney Amerikalı dizi oyuncusu ölü bulundu. Ölüm koşulları korkunç.


Birkaç medya tarafından bildirildiği üzere, aktör Jefferson Machado’nun tahta bir sandıkta cansız bulunduğu söyleniyor. Diğerlerinin yanı sıra “People Magazine” ve “New York Post” a göre bu bir arka bahçeye gömüldü.


Machado’nun bulunduğu Brezilya, Rio de Janeiro’daki arka bahçe, oyuncunun bir arkadaşı tarafından kiralanan bir eve aitti. Şu anda soruşturma altında.


Sandık betonlandı ve gömüldü


İngiliz “Daily Mail” gazetesinin bildirdiği gibi, müfettişlerin 44 yaşındaki cesedini buldukları kutu sadece gömülmekle kalmadı, aynı zamanda çimento ile de dolduruldu. Bu nedenle sandığı yerden kaldırmak için dokuz kişiye ihtiyaç vardı.


Machado hayranları, ölümü hakkında Facebook ve Instagram aracılığıyla bilgilendirildi. Avukatı, “Oyuncu Jeff Machado’nun vefat ettiğine dair üzücü haberi üzüntüyle doğruluyorum” dedi. Ayrıca vücudunda boğulma izlerine rastlandı. Güney Amerikalı, parmak izlerinden teşhis edildi.


Akrabaları sekiz köpeğini yalnız buldu


Şubat ayında arkadaşları, aktörü en son Ocak ayında gördükleri için kayıp olduğunu bildirdi. Aile üyeleri, sekiz köpeğini sahipsiz ve terk edilmiş halde bulduklarında gerçekten endişelendiler. Machado’nun hayvanlara karşı büyük bir tutkusu vardı. Instagram kanalında, fotoğraflarını ve videolarını internete koyarak kendini defalarca köpeklere adadı.


Machado bir aktör olarak en son 2021’de “Placebo Effect” (orijinal: “Efeito Placibo”) filminde görüldü. Ölümüne kadar telenovela “Reis” de rol aldı.