Chico Forti için Meloni’ye “Anneden anneye, oğlumu geri getirin” çağrısı

Abel

New member
ABD’de hüküm giyen ve 23 yıl tutuklu bulunan İtalyan yapımcı: “Anneden anneye, oğlumu geri getirin” Chico Forti için Meloni’ye yapılan itiraz

İle ilgili Giampiero Casoni Yayınlanan 20 Şubat 2023

“Anneden anneye, oğlumu geri getirin”itiraz Giorgia Meloni Chico Forti için bu, videoda yer alan bir mektuptan geliyor. 95 yaşındaki Maria ABD’de müebbet hapis cezasına çarptırılan ve bir süredir çıkmazda olan oğluna müdahale edilmesini, şimdiye kadar sadece tanıtımda İtalya’ya dönmesini talep etmek için başbakana mektup yazdı.

O noktada Tg5 tarafından yayınlanan bir videonun çok iyi anlattığına göre anne Maria 95 yaşında. kalem ve kağıt aldı ve Başbakan Giorgia Meloni’ye bir çağrı başlattı ve özetle şunları yazdı: “Oğlumu İtalya’ya geri götürün”.

“Anneden anneye, oğlumu geri getirin”

Talep, İtalyan televizyon yapımcısı ve denizci Chico Forti’nin hala çözülmemiş hikayesini hatırlatıyor. 23 yıl ABD hapishanesinde tutuldu.

Adam aslında her zaman işlediğini ilan ettiği bir cinayetten sorumlu tutulmaktadır. “Yanlış yargılanma kurbanı”. 2020 yılında vali Florida İtalya’ya transfer için sözleşme imzalamıştı ama maalesef süreç bitmedi. Ve anne Maria’nın sözleri, Mediaset’in bazı İtalyan haberlerinde ve National Quotidiano’nun sayfalarında yer aldı. “Sevgili Giorgia, bana yardım et. Başka bir hayal kırıklığına karşı koyabileceğimi sanmıyorum”.

Florida valisinin eylemi

Florida valisi, İtalya’ya transfer için bir yasa imzaladı ama o andan itibaren her şey hala durma noktasına geldi. ve Forti’nin amcası Gianni“Umudumuz, bu annenin 23 yılı aşkın süredir çektiği acıların bir an önce ortadan kalkmasıdır. Giorgia Meloni’nin kalbine girin. bizim için o Chico’yu İtalya’ya getirmenin ilk ve son umudu”.