“Çiftçi eş arıyor” sunucusu aşk hayatını anlattı

semaver

New member

Neredeyse 20 yıldır televizyonda Cupid'i canlandırıyor ancak Inka Bause'nin aşk hayatı hakkında çok az şey biliniyor. Şimdi sunum yapan kişi nadir görülen özel bir fikir verdi.

Aşk söz konusu olduğunda “Bauer sucht Frau” muhtemelen Almanya'nın en başarılı kubbe şovudur. 2005'ten beri Inka Bause çok sayıda yalnız çiftçinin ilişki bulmasına yardımcı oldu; gösteride oluşturulan 30'dan fazla çift zaten koridordan aşağı indi. Ancak sunum yapan kişinin kendisi her zaman yalnız görülür.

Inka Bause, özel hayatını büyük ölçüde kamuoyunun gözünden uzak tutuyor, ancak gizli bir ilişkisi yok ve 55 yıllık “Ben de gizli bir lezbiyen değilim, çünkü öyle olsaydım bu konuda açık olurdum” dedi. -old “Bild” ile yaptığı röportajda açıklıyor. . Gerçek şu ki, TV yıldızı “15 yıldır yanımda bir yere götürebileceğim kalıcı bir partner olmadı” dedi.

“Bir erkek olmasa bile tatmin olmuş, mutlu ve tamamlanmış”

Ancak Inka Bause, “Kocası olmasa bile hayatı tamamen tatmin edici, mutlu ve eksiksiz. Genç bir kadın olarak hayatımda yapmayı amaçladığım her şeyi başardım” diye vurguluyor. Pek çok insanın bunu farklı şekilde görmesini oldukça eğlenceli buluyor. Bir kız çocuğunun annesi, “50 yaşın üzerindeki bir kadının uzun süredir kocası yoksa bir şeylerin eksikliğini yaşıyor olması çok eski moda ve klişe bir görüş” dedi.

Gelecekte artık yanında bir partneri olmasa bile bu onun “hayatını daha kötü” yapmaz. Her durumda, “tembel uzlaşmalara” dahil olmak istemiyor. Inka Bause, “18 yıldır büyük bir aşk yaşadım, harika bir kızım, arkadaşlarım, ailem ve köpeklerim var. Bu yüzden artık arkama yaslanıp rahatlayabilir ve bundan sonra olabilecek her şeyin tadını çıkarabiliyorum” diyor.

Kızı Anneli, merhum Hendrik Bruch ile olan evliliğinden geliyor. Inka Bause onunla seksenli yıllarda Berlin'de birlikte müzik okurken tanıştı. 1996 yılında evlendiler ve aynı yıl kızları dünyaya geldi. Evlilik 2004'te dağıldı, ancak sunum yapan kişi ve besteci yakın arkadaş kaldı. Hendrik Bruch 2016 yılında intihar etti.