Daniela Katzenberger'in kız kardeşi anne oldu

semaver

New member

TV yıldızı Daniela Katzenberger'in ailesi büyümeye devam ediyor. Kız kardeşi Jenny Frankhauser ikinci çocuğunu doğurdu. Eski orman kraliçesi ilk ayrıntıları açıklıyor.

Geçtiğimiz sonbaharda Jenny Frankhauser hamileliğini Instagram'da duyurdu. 2018'in RTL orman kraliçesi, yaklaşık 800.000 takipçisine kendisinin ve ortağı Steffen König'in yeniden çocuk beklediklerini açıkladı.

Neredeyse tam bir yıl önce, Eylül 2022'de ikili, oğulları Damian'ın ebeveyni oldu. Artık bir buçuk yaşında, o bir ağabey; çünkü iki numaralı bebek burada. Jenny Frankhauser Perşembe günü çocuğunun doğumunu duyurdu.

Saygı duruşu niteliğinde bir isim

Ailenin dört üyesinin de ellerini gösteren bir fotoğraf hakkında şunları yazdı: “Mideden – kalbe doğru” ve ayrıca yavruyla ilgili ilk detayları da ortaya çıkardı. Buna göre birkaç gün önce 25 Mart'ta ikinci oğlu dünyaya geldi ve adı Milan Steffen König.

Küçük çocuğun göbek adı babasının adını taşıyor. Jenny Franhauser'in ilk çocuğunun da adında bir saygı duruşu var: Ona sadece Damian değil aynı zamanda Andreas da deniyor; tıpkı Mayıs 2017'de henüz 49 yaşındayken ölen büyükbabası Andreas Frankhauser gibi.

“Seninle biz tamız”

İki çocuklu ebeveynler birkaç ay önce başka bir erkek çocuk beklediklerini açıklamıştı. 31 yaşındaki oyuncunun gönderiye eklediği “Biz seninle tamamız” hashtag'i, aile planlamasının artık tamamlandığını gösteriyor.

Jenny Frankhauser bir süre önce bir gönderide bu konuda yorum yapmıştı. “Her zaman iki çocuk gibi mükemmel bir fikrim vardı. Her zaman bir oğlum ve bir kızım olsun istemiştim. Ama Damian doğup tekrar hamile kaldığımda, yaş farkı küçük olan iki erkek kardeş fikrini daha da güzel buldum. “diye yazmıştı Ekim ayında.

Ancak başka bir bebek olasılığını tamamen göz ardı etmek istemiyordu. TV yıldızı Daniela Katzenberger'in kız kardeşi, takipçilerine “Üçüncü bir çocuk isteyip istemediğimiz sorusuna gelince: Şu anda hayır derdim ama asla bilemezsiniz. İki veya üç yıl sonra bana tekrar sorun.” dedi.