Diablo 4 için beklenen çıkış tarihi, muazzam bir görüntü ile nihayet belirtildi

bencede

New member
Merakla beklenen Diablo 4 için en sonunda, The Game Awards 2022’de çıkış tarihi belirtildi. Halsey sahneye çıkarak serinin bugüne kadarki en kanlı oyunu üzere gözüken yeni üyesine serenat yaptı.

Diablo 4’ün 6 Haziran 2023’te piyasaya sürülmesi planlanıyor, bu niçinle hayranların yeni kuşak sürümünü oynamak için yaklaşık altı ay beklemesi gerekecek. Yeni oyun, seriyi 2020’lere taşırken, daha evvel oynadığımız sürümlerinden epey daha muazzam bir görsellik sunuyor.

Yeni Diablo 4 dünya prömiyeri fragmanı üç dakikadan kısa sürüyor ve oyunda mevcut olan kümeler hakkında daha fazla bilgi veriyor. Kan, ateş ve savaşlar oyunun ana teması olmaya devam ediyor ve Blizzard’ın evvelki oyununa fazlaca emsal biçimde, etkileyici bir izleyiş keyfi sunuyor.


Diablo 4’ün yepyeni tanıtım görüntüsü 2019 yılında sunulduğundan beri hayranlar fazlaca uzun bir müddetdir oyunu oynamak için bekliyordu. Açıklama ile tanıtım içinde dört yıllık bir bekleyiş geçti. Serinin eski ve tecrübeli oyuncuları ise, en son ana seri sürümünden bu yana on yıldan uzun bir süre bekledi. Ortada geçen müddette sunulan Diablo Immortal ise kimsenin beklentilerini ve isteklerini tam olarak karşılamadı.

Şu ana kadar gördüğümüz her şey etkileyici gözüküyor ve umarız Diablo 4 bütün bu bekleyişe değecektir. Önümüzdeki aylarda oynanış görüntüleri yayınlandığında bu mevzuda epeyce daha ayrıntılı bir fikrimiz olacak.