Düşes Kate, fotoğrafları kendisinin değiştirdiğini itiraf etti

semaver

New member

Prenses Kate'in yeni fotoğrafları dünya çapında heyecan yarattı; bunların manipüle edildiği söyleniyor. Şimdi ise şaşırtıcı bir gelişme yaşandı.

Buckingham Sarayı geçtiğimiz günlerde Anneler Günü münasebetiyle Prenses Kate'in yeni fotoğraflarını yayınladı. Ancak birkaç saat sonra fotoğrafların üzerinde oynandığına dair spekülasyonlar ortaya çıktığı için fotoğraflar tekrar geri çekildi. Artık fotoğrafları kendisinin değiştirdiğini itiraf etti.

42 yaşındaki oyuncunun mide ameliyatı nedeniyle emekli olmasının ardından Anneler Günü'nde ilk resmi fotoğrafı yayınlandı. Prens William'ın eşinin yaşam belirtisine sevindiren tepkilerin yanı sıra, fotoğrafta düzenleme yapıldığı iddiasına yönelik eleştirel yorumlar da geldi. Ve bu muhtemelen doğru; Prenses Kate'den başkası değil.

Resmi bir açıklamada şu ifadeler yer alıyor: “Birçok amatör fotoğrafçı gibi ben de ara sıra fotoğraf düzenleme denemeleri yapıyorum. Dün paylaştığımız aile fotoğrafının yol açtığı kafa karışıklığından dolayı özür dilemek istiyorum. Umarım kutlayan herkesin Anneler Günü kutlu olsun.” diğerlerinin yanı sıra İngiliz “Daily Mail”den de ulaşılabilir.

“Özür dilemesine gerek yok!”

Birçok kullanıcı açıklamaya anlayışla yanıt verdi. Birisi, “Fotoğrafın düzenlenip düzenlenmemesi önemli değil. Herkes kendi fotoğrafını düzenler” diye yazdı. Bir başkası, “Fotoğraflı olsun ya da olmasın, en önemli şey Kate'in hızla iyileşmesidir. Bu dramı anlamıyorum” dedi.

Başka bir yorumda ise şöyle denildi: “Bana göre Prenses Kate'in, ameliyatının ardından hâlâ iyileşme aşamasında olmasına rağmen kendini haklı çıkarmak zorunda kalması imkansız.” Birçok kullanıcı da aynı fikirde: “Özür dilemesine gerek yok! Herkes bunu dener, dinlenmeye devam etmesine izin verilmeli!” örneğin bir tane yazdım.