Ekaterina Leonova: “Let's Dance” yıldızı ilişki durumunu ortaya koyuyor

semaver

New member

“Let's Dance” profesyonelinin aşk hayatı hakkında her zaman spekülasyonlar vardır. Şimdi Ekaterina Leonova açıkça konuşuyor ve söylentilere açıklık getiriyor.

“Let's Dance” 2006'dan bu yana RTL'nin hitlerinden biri. Ünlüler profesyonel dansçılarla birlikte TV zemininde döndüğünde milyonlarca hayran televizyonu açıyor. Ancak konuşulan konu yalnızca adayların ritmik becerileri değil. Dans partnerleri arasındaki ilişkiler hakkında her zaman spekülasyonlar vardır.

Özellikle hayranların favorisi Ekaterina Leonova ile, dans pistindeki tutkulu performanslar sırasında kıvılcımların uçuştuğu son yıllarda söylenti değirmeni birkaç kez köpürüyordu. Zaten dans partneri Gil Ofarim ve son olarak Timon Krause ile ilişkisi olduğu söyleniyordu.

“Eğer bir erkek arkadaşım varsa”

36 yaşındaki oyuncu bu konuda hiçbir zaman yorum yapmadı ve genellikle özel meseleleri kendisine saklıyor. Artık hayranlarının ona verdiği isimle “Ekat” bir istisna yarattı. Instagram'daki bir soru-cevap oturumu sırasında 300.000'den fazla takipçisinden biri şunu bilmek istedi: “Gerçekten kapıldın mı? Peki yanında bir partnerin var mı?”

Bu sefer dansçı bir cevapla şaşırttı. Ekaterina, güneşte tek başına yattığı fotoğrafını paylaşarak, “Bir erkek arkadaşım olduğunda, boş günlerimi onunla geçiriyorum. Ve gördüğünüz gibi… evet, ben de kimseyi görmüyorum” diye yazdı.

36 yaşındaki oyuncu şu anda Türkiye'de bir erkekle birlikte ve bu adam aslında onun şu anki “Let's Dance” partneri – Detlef D! Ama Soost'un bütün ailesi de yanında. Koreograf ve eşi Kate Hall, yerel bir otelde fitness ve dans dersleri veriyor.

Şubat ortasından bu yana RTL'de devam eden mevcut “Hadi Dans Edelim” sezonu Paskalya tatili nedeniyle ara verdiği için Ekaterina daha fazla uzatmadan uçtu. Yani ikisi antrenmandan çıkmıyor çünkü 5 Nisan'daki bir sonraki canlı gösteride kendilerini tekrar kanıtlamaları gerekiyor.