Harry Potter yıldızı 82 yaşında çıplak kaldı

semaver

New member

82 yaşında örtüleri kaldıran Miriam Margolyes bunu şimdi de İngiliz “Vogue” için yaptı. Oyuncu vücudundan “nefret ediyor”.

Aslında bir aktris olan Miriam Margolyes, modeller arasında öne çıktı. 82 yaşında İngiliz moda dergisi Vogue’un kapağı için kamera karşısına geçti. Çıplak.

Fotoğrafta dantel bir masa örtüsüyle bir masada oturuyor, vücudunda inci bir kolye ve uyumlu küpeler dışında hiçbir şey yok. Çıplak göğüsleri sadece önündeki masanın üzerindeki hamur işleriyle kaplıdır. Buna ek olarak, aşağıdaki Instagram gönderisinde sağdaki oka tıklayarak görüntüleyebileceğiniz başka fotoğraflar da çekim sırasında çekildi.

Harry Potter oyuncusu ayrıca Vogue’a vücudu ve güvensizlikleri hakkında konuştu. “Yüzümü seviyorum. Yüzümün kibar, sıcak, açık ve arkadaş canlısı olduğunu düşünüyorum. Ama vücudumdan nefret ediyorum. Büyük göğüslerden nefret ediyorum ve sarkık bir göbeğim, küçük, bükük bacaklarım var.” Ama kendine daha iyi davranmayı öğrendi. Diyor ki: “En iyisini yap. Bunu yapmak zorundasın.”

“Lezbiyen olmaktan hiç utanmadım”

Margolyes cinselliği konusunda da bir o kadar açıktı. Cambridge’de okurken kadınları sevdiğini fark etti ve dışarı çıkmayı kutladı. Bu, eşcinselliğin hâlâ sosyal bir tabu olarak görüldüğü 1966 yılıydı. “Lezbiyen olmaktan falan hiç utanmadım. Bunun suç olmadığını biliyordum. Suçlu olamam.” Ailesi, ölümüne kadar cinselliğini asla kabul etmedi.

Üniversiteden sonra ilk oyunculuk rollerini aldığında şu anki ortağı Heather ile tanıştı. O zamandan beri, yani 54 yıldır, kadınlar bir çift oldular ama hiç birlikte yaşamadılar. Basında çıkan haberlere göre Heather Amsterdam’da yaşıyor, aktris yakın zamanda Avustralya, İngiltere ve İtalya arasında gidip geldi. 82 yaşındaki “Hayatlarımızı azaltmadan yaşayabildik. Onun hiçbir şeyden vazgeçmesini istemedim. Ve ben de hiçbir şeyden vazgeçmek istemedim” dedi.