Hayranları pantolonu için çıldırdı

semaver

New memberAnna-Carina Woitschack, “Always Again on Sundays” moderatörü Stefan Mross’tan ayrıldıktan sonra şimdi “ZDF TV Garden”da göründü. Görünüşüyle gol atmayı başardı.


Anna-Carina Woitschack, yıllarca mevcut eski ortağı Stefan Mross ile birlikte görüldü. Bu nedenle şarkıcı düzenli olarak “Always Again on Sundays” programına ilk kez çıktı. Gösteri Rust’taki Europark’ta sabah 10’dan itibaren kaydedildiğinden, Mainz’deki Lerchenberg’de kaydedilen “ZDF-Fernsehgarten” 12:00 şovunda asla olamaz. Ancak ayrılıktan sonra müzisyen için her şey mümkün görünmektedir. Bugün, Pazar, ilk kez Andrea Kiewel’in programında yer aldı.


Hayranlar çıldırıyor: “Ne havalı bir pantolon rengi!”


Anna-Carina yaz havasına uygun renkli bir kıyafet giydi. Bunu performansına giden yolda Instagram kanalında da gösterdi. Gösterinin renkleriyle mükemmel bir şekilde eşleşen kırpılmış beyaz bir üst ile yeşil kargo pantolon giymişti. Ayrıca bantlı sandaletleri topuklu ayakkabılarla kombinledi.


30 yaşındaki oyuncu, sosyal medya paylaşımı hakkında şunları yazdı: “Günaydın canlar! Mainz’deki ‘ZDF TV Garden’da en iyi hava ve umarım en iyi seyirci. Biraz heyecanlıyım ve prömiyerimi dört gözle bekliyorum. .”


Bu fotoğraf için, hit yıldız Stefan Mross’un eski ortağı çok fazla cesaret aldı. “ZDF TV Garden”ın resmi Instagram hesabının operatörleri, “Pantolonunuz ve ‘TV Garden’ mükemmel uyum” diye şaka yaptı. Başka bir kullanıcı da hevesli: “Kıyafetinden bahsedebilir miyiz? Aman Tanrım, bayıldım!” Birinde de şöyle yazıyor: “Kıyafetin de en iyisi! Biz de dört gözle bekliyoruz! Kulübeyi mutlaka yıkacağız.” Veya: “Ne harika bir pantolon rengi! Ve kombinasyon, sadece en iyisi!” Başka bir kullanıcı tamamen ayın üzerinde.