Hit yıldız Ben Zucker eski kız arkadaşına mı döndü?

semaver

New member

Özel hayatı aslında tabu. Ama sonra Ben Zucker şaşırtıcı bir şekilde ilişkisinin sona erdiğini duyurdu. Şimdi hit yıldız eski sevgilisiyle tekrar çıkıyor gibi görünüyor.

Ocak 2022’de Doreen Steinert ile yaptığı bir röportajda Ben Zucker aşkını ilan etti. Müzisyen “taze ayrılmıştı”, “Natural Carbonic Acid” podcast’inde açıklamıştı.

Ayrılık iki buçuk ay önceydi. Ayrıca “bazen kederli” olduğunu söyledi ve “Aman dostum, aslında yeniden başlayıp yeniden başlayabilirsin” diye düşündü. Ancak o zamanlar ilişkilerinin sonu kesin görünüyordu.

Ben Zucker ve Suzann Jetzkus tekrar bir çift mi?

Ancak şimdi, bir buçuk yıl sonra, Ben Zucker ve eski kız arkadaşı Suzann Jetzkus yeniden bir araya gelmiş gibi görünüyor. Her ikisi de Anneler Günü’nde Instagram’da tanıdık bir fotoğraf paylaştığı için müzisyen, “Tüm annelere, sevdiklerinizle birlikte harika ve rahat bir Anneler Günü diliyoruz!”

Bu satırlarla 39 yaşındaki aşk geri dönüşünü onaylamıyor ama resim 1000’den fazla kelime söylüyor. Suzann sevgiyle Ben’in saçını okşarken kol kola, ikisi kameraya doğru sırıtıyor. İlk yorumlar, anlık görüntünün altında hızla birikti. “Bu doğru değil, değil mi? Sadece eski sevgiline geri döndüğünü söyle?” Örneğin bir kullanıcıya sorar. Hayranlarının sorularına kendisi yanıt vermedi.

Önce ayrılık sonra şarkı

Ancak kesin olan bir şey var: Aslında özel hayatını tamamen gözlerden uzak tutan Ben Zucker, sevişmeyi kamuoyuna açıklayınca müzisyen yeni bir şarkı yayınlamıştı. “Bu nasıl olabilir?!” başarısız bir aşk hakkındaydı. Bu noktada Ben Zucker için mükemmel PR.

Ama çift neden en başta ayrılmıştı? Suzann Jetzkus’un ayrılığın sebebinin gelecek planları olduğu söyleniyor. Tekrar bir müzik kariyerine devam etmek istedi ve o zamanlar Ben Zucker bundan hoşlanmadı. “Yapamıyorum. Yanımda müzik yapan bir kadın istemiyorum.” Bununla ilgili daha fazla bilgiyi buradan okuyun.