Jolina Mennen: Orman kampı yıldızı bıçakla saldırıya uğradı

semaver

New member

Etkileyici isim şok edici haberi hayranlarıyla paylaşıyor: Jolina Mennen bıçaklı saldırıya uğradı. Polis soruşturma başlattı.

Salı akşamı Jolina Mennen, Instagram hikayesinde arkadaşlarıyla yaptığı canlı toplantının fotoğraflarını paylaştı. Ancak sadece birkaç saat sonra akşam şok edici bir hal aldı. 31 yaşındaki oyuncu Çarşamba günü hesabına “Dün bıçakla saldırıya uğradım” diye yazdı.

Bu koşullar altında durumu iyi, kolundaki bir kesik ve büyük bir şokla en kötü durumdan kurtulmayı başardı, “ama gerçekten kimsenin başına böyle bir durum gelmesini istemezdim” diyor Jolina. Halen biraz kendinden geçmiş durumda olduğunu anlatmaya devam ediyor, “Çünkü sadece kızlarımı ve kendimi savunmak istedim.”

Polis olayı doğruladı, soruşturma sürüyor

Eski orman kampçısı tam olarak ne olduğunu söylemiyor ancak hayranlarına sadece “akşamları dışarıdayken birbirimize göz kulak olmamız gerektiğini” söylüyor. Şüpheniz varsa, “garsonlardan, fedailerden, amirlerden ve benzerlerinden yardım almak her zaman mantıklıdır.”

Çağrılan polisler kesinlikle hızlı bir şekilde olay yerine gelerek yardımcı oldular. Çevrimiçi portal “tag24.de”nin bildirdiğine göre soruşturmalar zaten başlatılmış durumda. Bremen'deki sorumlu makam olayı doğruladı. Buna göre Jolina başlangıçta birkaç adamın cep telefonunu çaldığından şüpheleniyordu. İddiaları yalanladılar. Adamlardan biri daha sonra Jolina'ya transfobik bir şekilde hakaret etti ve ona bıçakla saldırdı. Daha sonra kaçtı.

Jolina Mennen, TV izleyicileri tarafından öncelikle “Ben bir Yıldızım – Beni Buradan Çıkarın!” RTL programına katılımıyla tanındı. geçen yıl dördüncü sırada yer aldı. Daha önce sosyal medyada fenomen olarak adından söz ettirmişti. Kendisi bir transseksüel ve çeşitliliğin ve topluluğunun görünürlüğünün savunucusu.