Kızı Tallulah otizm teşhisini kamuoyuna açıkladı

semaver

New member

Tallulah Willis zaten babasının demansı hakkında kamuoyuna konuştu. Şimdi 30 yaşındaki kendisine de hayatını değiştirecek bir teşhis konuldu.

Yaklaşık iki yıl önce Bruce Willis'in ailesi, aktöre bilişsel yeteneklerini etkileyen afazi teşhisi konulduğunu kamuoyuna açıklamıştı. Biraz sonra anlaşıldı: Kesin teşhis frontotemporal demanstı. Eski aksiyon yıldızı hastalığı nedeniyle kariyerine son verdi.

O tarihten bu yana 69 yaşındaki oyuncunun ortaya çıkışı yalnızca sosyal medya aracılığıyla gerçekleşti. Orada eşi Emma Heming-Willis, eski eşi Demi Moore ve kızları sıklıkla Hollywood yıldızının güncel hayatına dair bilgiler veriyor. Tallulah Willis ayrıca son yıllarda babasının hastalığı hakkında kamuoyuna birçok kez konuştu.

Tallulah Willis'in otizmi var

Şimdi 30 yaşındaki kendisi hakkındaki haberleri konuşuyor. Tallulah'a otizm teşhisi konuldu. Teşhisi Instagram'daki bir videoyla kamuoyuna duyurdu. Fotoğraflar onu çocukluğunda babasıyla birlikte bir etkinliğin kırmızı halısında gösteriyor. Bruce Willis röportaj verirken kızı konsantrasyonla başını okşamaya devam ediyor.

Tallulah, klibin altına “Bana otistik olduğunu söylemeden bana otistik olduğunu söyle” yazdı. Yorumlarda bir takipçi, 30 yaşındaki çocuğa çocuk teşhisi konup konulmadığını sordu. Tallulah, “Bu yaz bunu öğrendim ve bu hayatımı değiştirdi” diye yanıtlıyor. Teşhisi hakkında ilk kez kamuoyuna konuşuyor. Ünlü kız, geçmişte zihinsel ve fiziksel hastalıklarla açıkça uğraşmış, yeme bozukluğu, uyuşturucu bağımlılığı ve depresyonu hakkında rapor vermişti.

Tallulah, Bruce Willis ve Demi Moore'un en küçük kızıdır. İkisi 1987'den 2000'e kadar evliydi ve hâlâ Rumer ve Scout adlı kızları var. Hollywood yıldızı, 2009'dan beri model Emma Heming-Willis ile evli ve 2012 ve 2014 doğumlu Mabel ve Evelyn adlı kızları var.