Manken, anne ve paşa yaşlarını umursamıyor

semaver

New member
Heidi Klum sadece doğum gününü değil, aynı zamanda 30. medya yıldönümünü de kutluyor. Kült sarışın çok doğru yaptı ama aynı zamanda çok da yanlış yaptı.


Doğum günün kutlu olsun Heidi Klum. Başka hiçbir Alman, onun kadar büyük bir uluslararası üne sahip değildir. Bununla birlikte, hemen hemen hiçbir Alman, model kadar eleştirel olarak görülmez.


“Almanya’nın Bir Sonraki Topmodeli”


Heidi, “Almanya’nın bir sonraki en iyi modeli” formatının kısaltmasıdır. 50 yaşındaki her zaman ince buz üzerinde yürüyor. Gösterinin aktardığı güzellik ideali ve kadın imajı defalarca ağır bir şekilde eleştirildi. Bu nedenle “Emma” dergisi sunucuya 2009 yılında negatif “Ayın Paskalya Bayramı” ödülünü verdi. Nedeni: Heidi saf ve genç kızlardan yararlanıyor ve onları posta siparişi kataloglarına göre düzeltiyor. Bugün bile, neredeyse 15 yıl sonra, özellikle Heidi’nin genç modellere aktardığı değerler eleştiriliyor.


Heidi Klum markası


Ancak Heidi, GNTM’den çok daha fazlasıdır. ABD’de bir marka haline geldi. Amerikalıların bir Alman olarak düşünmeyi sevdikleri şeyi somutlaştırıyor: katı, disiplinli, bağıran. Heidi bu klişeyi kullanmayı seviyor ve bunda başarılı.

Heidi Klum: Artık kendi markası oldu.
Heidi Klum: Artık kendi markası oldu.

Heidi Klum: Artık kendi markası oldu. (Kaynak: Lionel Hahn/ABACAPRESS.COM |)

“America’s Got Talent” jürisinde aktris Sofía Vergara’nın yanında yer alıyor, kendi programı “Project Runway”in ilk 16 sezonunun moderatörlüğünü yapıyor ve çeşitli talk show’lara konuk oluyor. Yurtdışındaki birçok kişi Heidi’yi tanıyor ve seviyor. Claudia Schiffer ile birlikte uluslararası başarıya sahip en başarılı Alman modellerinden biridir.


Heidi ve erkekler


1997’de Heidi ilk kez evlendi. Bu, evet dediği Avustralyalı yıldız kuaför Ric Pipino’ydu. Evlilik beş yıl sürdü. Daha sonra Formula 1 yöneticisi Flavio Briatore, sevimli şarkıcı Seal, koruma Martin Kirsten ve sanat simsarı Vito Schnabel ile birlikteydi – elbette birbiri ardına. 2019’dan beri Tokio Hotel yıldızı Tom Kaulitz ile evli ve birçok manşet yapıyor.


insan heidi


Heidi’nin toplum içinde sık sık gösterdiği sert iş kadınına ek olarak, ünlü sarışın aynı zamanda sevgi dolu bir annedir. Dört çocuklarının isimleri: Helene (Leni) Boshoven, Henry Günther Ademola Dashtu, Lou Sulalo ve Johan Riley Fydor Taiwo. En büyük kızı Leni de artık model olarak çalışıyor ve en son annesinin yanında iç çamaşırlarıyla poz veriyor. öfke dahildir.


Ama Heidi aynı zamanda, yaşı ne olursa olsun, uygun gördüğü gibi yaşayan biri. 50 yaşında, hafif giyinmeyi seviyor. Ne de olsa, o evden bir model ve daha genç rekabetten hiç saklanmak zorunda olmadığını kıskanmadan kabul etmelisiniz. Partileri kutluyor, kendini her zaman yeni şekillerde sunuyor ve 33 yaşındaki bir müzisyeni sırf canı istediğinden seviyor. Ve bu gerçekten Heidi’yi gerçekten tebrik edecek bir şey!