Milano’daki Salone del Mobile’da Meloni: “Kaçıramazdım”

Abel

New member
“İtalyan mükemmelliğinin olağanüstü bir vitrini”: Milano’daki Salone del Mobile’da Giorgia Meloni

İle ilgili Giampiero Casoni Yayınlanan 18 Nisan 2023

Medya bugün saat 11’den hemen sonra geldiğini söylüyor. Giorgia KavunuMilano’daki Salone del Mobile’da şunları söyledim: “Onu kaçıramazdım”. Başbakan, 23 Nisan Pazar gününe kadar sürecek olan önemli uluslararası etkinliğin 16.’sının açılışını yaptı. Bu bir ekonomide büyük olay ve mobilya ve tasarım sektörü için gerçek uluslararası referans noktası. Gösteri şu alanlarda ağırlandı: Milano Rho Fuarı.

Milano’daki Salone del Mobile’da Meloni

Edinilen bilgiye göre, kurdele kesimine Başbakan Giorgia Meloni ile birlikte katıldı. Meryem PorroSalone del Mobile’ın başkanı, Claudio Feltrin, FederlegnoArredo’nun başkanı. Ardından Turizm Bakanı Daniela SantancheLombardiya Bölgesi başkanı Attilio Fontana ve Milano belediye başkanı, Yusuf Sala. Ve Meloni, “Salone del Mobile’ı kaçıramazdım, birçok kez burada bulundum ve başbakan olarak ilk etkinliğimi kaçıramazdım” dedi.

“Bu, İtalyan mükemmelliğinin bir vitrini”

Ve tekrar: “Sadece bir tane değil İtalyan mükemmelliğinin olağanüstü vitrini dünyaya dönük ama hükümetin üzerinde çalıştığı birçok stratejik konuyu kapsayan bir fuar. Açıkçası, İtalyan girişimcilik sisteminin savunulması e marka savunması ana stratejik direktiflerimizin merkezine koyduğumuz ve yüksek üretim oranlarına güvenen birçok şirketin varlığının olduğu bir yer” dedi. istihdam artışı. Ciroya bağlı olarak istihdam artışını teşvik etmeliyiz” dedi.