Milly Carlucci’nin kızı Terna’nın yönetim kurulunda

Abel

New member
Terna’nın Yönetim Kurulu’ndaki Angelica Krystle Donati, La7’de Di Martedì’de sık sık Giovanni Floris’in konuğuydu

İle ilgili Giampiero Casoni Yayınlanan 14 Nisan 2023

Önemli bir iştirakin tepesinde lider bir figür: Angelica Krystle Donati Terna’nın yönetim kurulundadır ve Milly Carlucci’nin kızıdır. 37 yaşındaki girişimci ABD doğumlu ve bir süredir Roma ile Londra arasında yaşayan Angelica Los Angeles’ta doğdu 1986’da ve bugün resmi olarak iletim şebekesi operatörü Terna’nın yönetim kuruluna katıldı. elektrik.

Angelica Donati, Terna’nın Yönetim Kurulunda

Görevi, önemli gerçeklik içinde işbirliği yapmak olacaktır. Foggialı Josephine, yeni CEO ve devlete ait bir şirketi yöneten ilk kadın. Angelica, girişimci Angelo Donati’nin ve tanınmış Rai televizyon sunucusu Milly Carlucci’nin en büyük kızıdır. Eğitimini Marymount International School’da yürütmüştür. Birleşik Krallık ve Sevenoaks Okulu’nda. 37 yaşındaki London School of Economics’te İşletme bölümünden mezun oldu ve 2009 yılında İşletme Yüksek Lisans kursunu takip etti. Oxford Üniversitesi’nin.

Genç Ance’de çalışmalar ve rol

O da bir süredir Donati Immobiliare Grubu, bir Donati Spa şirketi. Angelica, inşaat sektöründe “proptech ve dijital dönüşümün etkisi konularında” uzmandır. kadın da reklam oldu genç sazlar, ülke çapında 18 ila 40 yaş arası 1.800’den fazla genç girişimciye liderlik ediyor. Girişimci genellikle hoş bir misafirdi Salı günü Giovanni Floris tarafından A7’de.