Musk-Zuckerberg çatışması, Mastella Benevento tiyatrosunun adaylığını başlattı

Abel

New member
Musk ve Zuckerberg, Benevento tiyatrosunda çarpışabilir: fikir belediye başkanı Mastella’dan geliyor.

İle ilgili Valentina Mericio Yayınlanan 13 Ağustos 2023

Elon Musk ve Mark Zuckerberg arasındaki destansı çatışma İtalya’da çok fazla sürpriz olmadan gerçekleşmelidir, ancak başka bir yer zaten önerilmiş olurdu: ayrıntılı olarak Benevento tiyatrosu ve adaylığı başlatmak için Campania Clemente Mastella eyalet başkentinin belediye başkanıdır: “Roma Tiyatromuz, Strega Ödülü’nün kahramanlarını çoktan büyülemiş bir mücevher. Bakan Sangiuliano’yu, Campania’nın iç alanlarını geliştirmeye yönelik bu inanılmaz olasılık üzerinde düşünmeye davet ediyorum.” dedi belediye başkanı.

Clash Musk-Zuckerberg, Mastella Benevento tiyatrosunu öneriyor

Clemente Mastella devam etti Çatışma yeri olarak neden Benevento tiyatrosunun seçilmesi gerektiğini açıklayan: “Benevento’da, ne yazık ki o zamanlar kaçınılmaz olarak kanlı olan çığır açıcı savaşlar tarihindeki tiyatro, bugün başka bir düelloya ev sahipliği yapabilir ve bu kez, Pirro ve Manfredi’nin zamanlarının aksine, yas değil, yalnızca kötü şöhret ve şöhretin korkunç bir sonucu olur. Etkinlik başka bir İtalyan tarihi bölgesinde gerçekleşirse, iki yarışmacıdan birini – gladyatörlerin kültürüne göre – meydan okuma açısından çok önemli olan eğitim için bize gelmeye davet ediyorum”.

diğer teklifler

Önerilen diğer İtalyan siteler arasında TaorminaBelediye başkanı Cateno De Luca’nın önerisiyle, Roma World’ün CEO’su Stefano Cigarini başkentteki tema parkına devam ederken: “Zuckerberg ve Musk yönetimine bu yönde resmi bir davet gönderdik, aynı zamanda Kültür Bakanı Sangiuliano ve Başbakan’a da müsait olduğumuzun sinyalini verdik”, RaiNews tarafından aktarılan sözlerdir.