Mustafa Ceceli’ye yeni klibinde eşi Selin İmer eşlik etti

Beykozlu

New member
Mustafa Ceceli, yeni müziği “Tut Elimden”in klibinde eşi Selin İmer ile birlikte kamera karşısına geçti. Geçen yıl çiftle yaptığım röportajda, eşi Selin İmer’in müzik kulağına fazlaca güvendiğini söyleyen Ceceli, yaptığı her şarkıyı evvel ona dinlettiğini anlatmıştı. Hatta eşinin etkileyici bir ses tonu olduğunu da söyleyen sanatçı, “İkna edersem ona single yapacağım” demişti.

Her ne kadar cemiyetin beğenilen isimlerinden biri olsa da Selin İmer’in hayli fazla görünür olmayı sevmediğini biliyorum. Bu niçinle muhakkak ki Ceceli, eşini single yapmaya çabucak hemen ikna edememiş. Lakin İmer, klibinde minik bir rol için ikna olmuş. Romantik aşk müziğinde eşine eşlik eden İmer için hoş bir hatıra bence…

Marsilya zaferini çocuklarıyla kutladı

UEFA Avrupa Ligi’ndeki temsilcimiz Galatasaray, geçen hafta karşılaştığı Marsilya’yı 4-2 yenerek hepimizi gururlandırmıştı.
Marsilya galibiyetinden daha sonra oyuncular büyük sevinç yaşadı.

Maçı tribünden izleyen Arda Turan, galibiyet zaferini konutta çocukları Hamza Arda ve Asil Aslan’la da kutladı.
Konutta GS formalarıyla maçı izleyen kardeşler, babalarının gelmesiyle havalara uçtu!

Sevgililer Günü’ne hazırlanıyor

“Stella By Zeynep Ateş” markası ile Avrupa’dan daha sonra Dubai, Abu Dabi ve Doha pazarında uzunluk gösteren Zeynep Ateş, Sevgililer Günü için özel bir koleksiyon hazırlığı ortasında… Dizi sinemalara verdiği dizaynlarıyla Orta Doğu’nun dikkatini çeken modacı, ağır ilgiden epeyce mutlu. Sevgililer Günü için şimdiden hazırlamaya başlayan Zeynep Ateş, koleksiyonunu ocak ayı prestijiyle satışa sunacak.

Suya Hürmet koleksiyonu

Koton, dünyaya dost ham husus ve üretim teknikleriyle hazırladığı “Suya Saygı” koleksiyonunu tanıttı. Dünya hür dalış rekortmeni, ulusal atlet ve UNDP Türkiye’nin sudaki ömür savunucusu Şahika Ercümen ile hayata geçirdiği koleksiyon, buzulların erimesiyle değişen iklim şartlarına dikkat çekiyor. “Koton X Şahika Ercümen Suya Saygı” koleksiyonu üretilirken 623 bin kg daha az karbon emisyonu sağlanırken, 49 milyon litre su tasarrufu elde edildi ve 825 kg daha az pestisit kullanılmasına önayak oldu.

Artık de Bolonya’da!

Türkiye’nin kıymetli markalarından Kiğılı, modanın merkezi İtalya’da 14’üncü mağazasını Bolonya’da açtı. Kentin merkezi caddelerinden Via Guglielmo Marconi’de yer alan mağazanın açılışına Kiğılı CEO’su Hilal Suerdem, eylül ayında sponsorluk muahedesi imzaladığı İtalya Basketbol Birinci Lig gruplarından Kiğılı Fortitudo Bologna Ekibi Lideri Christian Pavani, antrenör Antimo Martino ve oyuncuları başta olmak üzere Bolonya kentinin iş, sanat, spor ve moda dünyasından hayli sayıda davetli katılmış.

Bir Türk markasının başarısı herkes üzere beni de fazlaca gururlandırıyor. Ve köşemde bu haberlere yer vermeye ihtimam gösteriyorum. Kiğılı’yı tebrik ediyor ve alkışlıyorum.