Oğlunun doğum günü için duygusal sözler

semaver

New member

Janine Kunze zaman zaman çocuklarıyla birlikte Instagram'da fotoğraf paylaşıyor. Şimdi harika duygular içeren özel bir resim gösterisi hazırladı.

Janine Kunze, 2002'den beri kocası Dirk Budach ile evli. Çiftin üç çocuğu var: Lili ve Lola adlı iki kız ve Luiz-Fritz adlı erkek çocuk. 2019 yılında “Sevgilim, çocukları verdim” kitabında eş ve anne rolünü ele aldı.

Ancak ailesi Janine Kunze'nin sosyal medya kanallarında daha az yer alıyor. Şimdi 50 yaşındaki oyuncu bir istisna yapıyor. Oğlunun 14. doğum günü için çeşitli fotoğraf ve videolardan oluşan bir Instagram gönderisi oluşturdu ve çocuğuna dokunaklı sözler ithaf etti.

“Sana karşı sonsuz sevgiyle doluyum”

Janine Kunze Instagram'da “Luiz, 14 yaşında! İlk yıllarını gözden geçirmek için bir film düzenlemeye çalışıyorum. Bu mümkün değil. Çok fazla resim, film, an, duygu ve anı var” diye açıklıyor. Özel anların çokluğu nedeniyle oyuncu en iyi kareleri seçmekte zorlanıyor. Duygusal kaosunu kelimelere dökmeye çalışıyor: “Senin için ve senin hakkında gerçekten mükemmel bir film yapamadığım için kızgınım çünkü bunların hiçbiri senin hakkını vermez.”

Sonunda Janine Kunze oğlunun bazı fotoğraflarını toplamayı başarır. Makalede Luiz-Fritz'i farklı durumlarda görmek mümkün: kucağında aile köpeğiyle, sahilde tatilde, annesiyle birlikte. Kunze oğlu hakkında şunları söyledi: “Buradaki zaman seni anlatmaya yetmiyor. Sende o kadar çok hayat, o kadar çok kahkaha, o kadar çok duygu, o kadar çok güç ve sevgi var ki.” Yaşananlar karşısında gözyaşlarını tutamadı: “Sana sonsuz sevgiyle doluyum ve gurur duyuyorum” diye özetliyor.

Janine Kunze'nin takipçileri aile albümüne dair içgörüden memnunlar: “Ne harika bir çocuk! Tebrikler”, “Harika video” ve “Oğlunuz için ne güzel bir aşk ilanı” yorumlardan sadece birkaçı.

Takipçiler başka bir özelliği fark ediyor: Janine Kunze, oğlunu ilk kez sosyal medya kanalına bağlıyor. Moderatör, “Artık Instagram'ınız var (sadece özel bir hesabınız olsa bile). İstediğiniz buydu ve ben de gönülsüzce kabul ettim” diye açıklıyor.

Janine Kunze'nin aile hayatı her zaman bu kadar uyumlu değildi. Sunucu, “Yetenekli Kökler: Neden Gerçek Ailemle İlişkili Değilim” adlı biyografisinde üzücü çocukluğunu yansıtıyordu. Doğumundan birkaç gün sonra koruyucu ailenin yanına verildi. Orada kendini rahat hissettiği için evlat edinilmek istedi. Ancak biyolojik ebeveynleri buna karşı çıktı ve bunun yerine o zamanlar on bir yaşında olan çocuğu çevresinden uzaklaştırmaya çalıştı. Başarısız: Kunze reşit olma yaşına geldiğinde kendi isteğiyle koruyucu ailesi tarafından evlat edinilmeye karar verdi.