Oliver Pocher, Boris Becker ile yaptığı röportajın ardından “En iyi hapishane filmleri” dağıtıyor

semaver

New member
Oliver Pocher’ın Boris Becker’e karşı yaptığı yeni bir şey değil. Eski tenis profesyonelinin Sat.1 ile yaptığı röportajdan sonra, komedyen şimdi özellikle kötü.

Eşi Amira Pocher ile ortak podcast’te Oliver Pocher, Boris Becker’e ateş ediyor. Kanca, Sat.1’in Salı akşamı üç kez Wimbledon kazananı ile yaptığı röportajdır – bir hafta önce hapisten çıktıktan sonra ilk kez televizyona çıktı.

Sunucu Steven Gätjen, ağlayan ve İngiliz hapishanesinde yaşadıklarını anlatan Becker ile kanal adına konuştu. Pocher şimdi podcast’te “Die Pochers” diyor: “Zaman hakkında konuşurken, sanki hapishane filmlerinin en iyisi anlatılıyormuş gibi geliyor. Sabun numarasını gerçekten söyledi. Duş almaya gerçekten korkuyordu. Aslında Becker, cezaevinde kalışına hazırlık olarak filmler izlediğini bildirdi. Ancak Becker, “ona yardım etmediler” dedi. Her halükarda, diğer mahkumların çıplak görülmediğini söyleyen 55 yaşındaki kişinin bildirdiğine göre, bireysel duşlar vardı.

Sat.1 programında Boris Becker
Sat.1 programında Boris Becker

Sat.1 programında Boris Becker (Kaynak: SAT.1/Nadine Rupp)

Becker röportajda birkaç kez ağladı. Örneğin ortağı Lilian de Carvalho Monteiro hakkında konuşurken. Hapishaneye girmeden önce, “Canım, beni beklemene gerek yok. Sen genç bir kadınsın, dünyada kendi ayaklarının üzerinde duruyorsun, mali açıdan özgürsün, ben beklemem” dedi. Daha ne kadar hapiste kalacağımı biliyorum.” , Becker bildirdi. O da çocukları hakkında konuşurken duygulandı. Pocher için çok fazla. 44 yaşındaki küfür ediyor: “Ağlamaya başlayınca iki dakikaya ihtiyacım olduğunu söylüyor, sonra 20 saniye sürüyor ve sonra devam ediyor.”

“Ertesi gün ayaklarını öptü”

Becker ayrıca hapishanede hayatı tehdit eden iki durumdan bahsetti. Bir mahkum arkadaşı onu öldürmeye çalıştı. Adam 18 yaşındayken iki kişiyi öldürdü. Becker, “Çamaşırlarımı yıkamak istedi ve benimle ne yapmak istediğini sözlü olarak anlattı” dedi. Ancak arkadaş olan birkaç mahkum arkadaşı onun arkasında durdu. Pocher da buna giriyor. Alay ediyor: “Adam ertesi gün geldi ve ayaklarını falan öptü ve özrü kabul edip etmeyeceği soruldu.” Alaycı bir şekilde ekliyor: “Sonra suyu şaraba çevirdi ve çok kısa bir süre suda yürüdükten sonra üç gün sonra dirilip göğe yükseldi.”

Her neyse, Pocher, Becker’in iki saati aşan görüşmede “altı kez kendisiyle çeliştiğini” düşünüyor. Ayrıca “Bu arada, bu onun hatası değil, danışmanlar suçlu” diyor. Sonuç olarak, komedyen röportajı oldukça sıkıcı olarak nitelendiriyor ve şöyle diyor: “Ne zaman ilginç bir hal alsa ‘Boş ver, şimdi ne konuşayım?’ dedi.”