“Palazzo Chigi bir hız treni gibidir, bazen aşağı inmek istersiniz”

Abel

New member
Giorgia Meloni, Chi ile yaptığı röportajda işi ve özel hayatı hakkında konuştuğunda itiraf etti.

İle ilgili Clare Nava Yayınlanan 22 Ağustos 2023

Giorgia MeloniBaşbakan, yarın bayilerde yayınlanacak haftalık Chi dergisine özel bir röportaj verdi. Politika onun rolünden ve çalışmalarından bahsetti.

Giorgia Meloni şunu itiraf ediyor: “Palazzo Chigi hız trenine benziyor, bazen aşağıya inmek istersiniz”

Palazzo Chigi mi? Bu, günün 24 saati hız treninde olmak gibi bir şey. Her gün bir zorluktur ve her şeyi bir arada tutabilmek gerçekten zordur. Bazen kalkma isteği duyarsın o hız treninden bir anlığına durup normale dönmek. Ancak bu sadece birkaç dakikalığına aklınızdan geçen ve sonra kaybolup giden bir düşüncedir. Çünkü yaptığın şeyin bir amacı, daha büyük bir anlamı olduğunu biliyorsun” beyan etti Giorgia Meloni haftalık Chi ile yapılan özel röportajda.

Giorgia Meloni: Bir anne ve başbakan olarak yaşam

Giorgia Meloni bir anne başbakan olarak bunu itiraf etti “Elbette birçok fedakarlık var. Bazen gündelik hayatı, küçük şeyleri, en basit şeyleri bile özlüyorum. Hayatım her zaman zamana karşı bir yarıştı ama şimdi daha önce hiç olmadığı gibi. Bu yüzden her gün çemberlerin içinden atlıyorum Çılgın programımı olabildiğince sıkıştırmak ve kızım Ginevra’yla birlikte olabilmek için mümkün olduğunca çok zaman ayırmak. Zaman sahip olduğumuz en değerli şeydir ve onu boşa harcamayı göze alamayız“. “Birkaç gün izin almayı başardım. Başarmak zorundaydım. İki yıldan fazla bir süredir durmadım ve belli bir noktada aşırı yorgunluk, aklınızı ve konsantrasyonunuzu kaybetmenize neden olabilir. O halde Puglia’nın en sevdiğim destinasyonlardan biri olduğunu biliyorsunuz, tek farkı, diyetlerimin baş düşmanı olmasıdır. Batı ile Doğu arasında doğal bir köprüdür, bu nedenle hükümet 2024’teki G7 toplantılarına ev sahipliği yapmak için burayı seçmiştir.” diye ekledi prömiyer.