“Rai bütçesinin onaylanmasından sonra tekrar görüşecekler”

Abel

New member
Giorgia Meloni ve Carlo Fuortes, mali tabloların kapanışını göz önünde bulundurarak Rai’nin ekonomik ve mali durumunu inceledi.

İle ilgili Federica Palman Yayınlanan 6 Mart 2023

Konsey Başkanı Giorgia Meloni Rai’nin genel müdürü ile tanıştı Carlo Fuortes. O bildirdi Palazzo Chigi.

Giorgia Meloni ve Carlo Fuortes, “2022 nihai dengesi açısından Rai’nin ekonomik ve mali durumunu” incelediler.

Palazzo Chigi tarafından kısa bir basın açıklamasında açıklandığı üzere, Giorgia Meloni ve Carlo Fuortes, Rai’nin ekonomik ve mali durumunu inceledi Nisan 2023’e kadar gerçekleşecek olan 2022 nihai bakiyesinin kapanışı göz önüne alındığında, belgenin onaylanmasının ardından Meloni ve Fuortes tekrar görüşecek.

Carlo Fuortes, Rai’den Nisan’da ayrılacak mı?

Bu nedenle Palazzo Chigi’den yapılan basın açıklaması, Carlo Fuortes’un 2022 bütçesinin onaylanmasından sonra görevinden ayrılmak.

Bu arada CEO, İletişim Kurumu’nun olası bir soruşturma açılmasına ilişkin kararını bekliyor. örtülü reklam ve çocuk koruma ihlali iddiaları 8 Mart 2023’te yapılması planlanan Sanremo Festivali sırasında.

16 Mart’ta bunun yerine, sonunda Fuortes’in sağlaması gereken yeni bir yönetim kurulu olacak. festival sözleşmelerinin okunması yönetim kurulu üyelerine ve yasal denetim kuruluna.

Ayrıca okuyun: Eski Lamorge bakanı Nembro ve Alzano’dan çekilen askerler emrin nedenini açıklıyor

Ayrıca okuyun: Göçmenler, Salvini: “Piantedosi mi? Elly Schlein günde bir bakanın istifasını istiyor”