“Salvini ile anlaştığım için lig beni endişelendirmiyor”

Abel

New member
Başbakan Giorgia Meloni Brüksel’de Matteo Salvini ve Lig ile olan ilişkisi hakkında konuştu

İle ilgili Yakup Romeo Yayınlanan 23 Mart 2023

İtalya başbakanı Giorgia Meloni indi Brüksel bir sonraki bakış açısıyla Avrupa Konseyi. Ele alınan çeşitli konuların yanı sıra Başbakan Erdoğan ile olan ilişkilerine de değindi. Matthew Salvini ve ile Lig.

Meloni, Lig ile ilişkisi hakkında: “Beni endişelendirmiyor, Salvini ile aynı fikirdeyim”

Giorgia Meloni pozisyonu hakkında yorum yapmak üzere çağrıldı. Lig ve lideri, Matthew SalviniUkrayna’daki savaş hakkında: “Pozisyonları açıkçası beni endişelendirmiyor. Hepimizin üzerinde çalıştığı bir pozisyon üzerinde yani çatışmanın sona ermesi için çalışmak üzere ifade edilen pozisyonların ötesinde, düşündüğümü söyledim: mevcut bağlamda, sahadaki güçler arasında bir denge sağlamaktan daha etkili bir önlem yoktur.
Göçmenler ve Sürdürülebilirlik Paktı
lideri İtalya’nın kardeşleriardından konu hakkında da konuştu göçmenlerzorla merkeze geri döndü. politik tartışma korkunçtan sonra Cutro katliamı: “göçmenler hakkında ilerleme bekliyorum. bunu söyleyebilirim Taslak sonuçlardan memnunumhangi Komisyonu sevk önce ister.Son olarak bir yorum Sürdürülebilirlik Paktı: “Her zaman oldukça farklı vizyonlar vardır ama AB’nin geçmişteki hatalarından ders alması gerektiğini düşünüyorum. bugün herkes büyük yatırımlar gerekiyor ekolojik, dijital geçiş için, stratejik tedarik zincirleri için. Sistemimizi rekabetçi hale getirmek için gerekli yatırımların yönetişimde dikkate alınmadığı düşünülemez. Önceki parametrelere geri dönmek bizim için trajik olurdu.büyümeye daha duyarlı bir yönetime ihtiyacımız var.”