Şarkıcı Jessie J ilk kez anne oldu

semaver

New member

İngiliz pop yıldızı, hayranlarıyla güzel bir haberi paylaşıyor: Jessie J, Instagram’da duyurduğu gibi ilk çocuğunu dünyaya getirdi.

Jessie J, Ocak ayında Instagram’da “Bunu nihayet paylaşmaktan çok mutluyum ve korkuyorum” diye yazdı ve yaklaşık 13 milyon takipçisine pozitif gebelik testi, çeşitli bebek yumruğu ve ultrason görüntüleri sundu. 35 yaşında büyük şans. Çünkü birkaç yıl önce doktorlar ona çocuk sahibi olamayacağını söylemişlerdi. Şarkıcı, 2021’de işe yaradıktan sonra, o sırada kamuoyuna duyurulduğu için düşükle baş etmek zorunda kaldı.

Jessie J hamileliğinin tadını daha da çok çıkardı. İngiliz kadın, hesabında düzenli olarak büyüyen karnının fotoğraflarını paylaşıyor ve hayranlarının kendisi için bu çok özel zamana katılmasını sağlıyor.

Ancak birkaç gündür radyo sessizliği var. İyi bir nedenden dolayı: şarkıcı anne oldu. Jessie J, Instagram hikayesinde Cuma günü yazılı bir mesaj yayınladı. 35 yaşındaki “Bir hafta önce tüm hayatım değişti” diyor. Oğlu doğdu ve kalbi şimdi eskisinden iki kat daha büyük. Müzisyen coşkuyla “Bu duygu tarif edilemez” diyor. O sadece “büyülü” değil, aynı zamanda katıksız aşktan da uçuyor.

Çocuğun babası hakkında bilmeceler

Bebek, onun hayallerinin somutlaşmış hali ve “tüm dünyam” diye devam etti Jessie J. Oğluyla geçirdiği her saniyenin tadını çıkarıyor ve “onun gerçek, burada ve benim olduğuna hâlâ inanamıyorum”. Hayranlarına, kendini hazır hissettiği anda Instagram’a geri döneceğine söz verdi. O zamana kadar, onun yolunu izleyen herkese tüm sevgi ve destekleri için teşekkür etmek istiyor.

Jessie J, çocuğun babasının adını kamuoyuna açıklamadı. ABD basınında çıkan haberlere göre, şarkıcının profesyonel basketbolcu Chanan Safir Colman ile çıktığı söyleniyor. Oğlu olup olmadığı bilinmiyor.