Selen Görgüzel: Hamdi Alkan benim çantacım değil

Beykozlu

New member
‘Selen Hanım’a sorun’

Eşi Selen Görgüzel ile boşanma hazırlığı ortasında oldukları konuşulan Hamdi Alkan evvelki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Alkan, “Memlekette daha değerli konular var. Annem ağır bakımda, şu an diğer boyuttayım. esasen bir anam kaldı. Bu akşam Selen Hanım’ın doğum günü var, ona sorun” dedi.

‘Ben kocamı iş alanımda daima yanımda istemiyorum

Akşam Kuruçeşme’deki Two isimli yerde 43’üncü yaşını kutlayan Selen Görgüzel’e de birebir soru yöneltildi. Görgüzel, “Biz konutta karı koca, onun haricinde işleri farklı olan profesyonelleriz. Her sahnemde benim çantacım üzere daima yanımda dolaşamaz” dedi. Gazetecilerin, “Demet Akalın ve Okan Kurt daima birlikteler” demesi üzerine ise şu biçimde karşılık verdi: “Onlar iş manasında da birlikteler. Ben kocamı iş alanımda daima yanımda istemiyorum.” (Behlül AYDIN/Sayit DURMAZ)

Evleniyoruz lakin…

Perihan Savaş’ın oğlu Savaş Zafer evleniyor. Zafer, bir müddetdir birlikte olduğu dijital içerik üreticisi Melis Ketenci’ye evlenme teklif etti ve “evet” cevabını aldı.

Savaş Zafer, karlı günlerde Ketenci’yle fotoğraf çektirirken arkadaşlarıyla şakalaştığı anları da Instagram’da şu notla paylaştı: “Yok canım, evleniyoruz fakat alışılmış arkadaş-larımızla vakit geçirmeye devam edebiliriz.”

İkisi de panikledi

Talat Bulut, evvelki gün Nişantaşı City’s’de bir bayanla alışveriş yaparken görüntülendi. Bulut da, arkadaşı da objektifleri fark edince panikledi.

Arkadaşı bir mağazaya girerken, Talat Bulut AVM’den tek başına ayrıldı. Ünlü oyuncu muhabirlerin sorularını karşılıksız bıraktı, “Çektiniz mi bizi? Kaçırdınız!” demekle yetindi.

BİR DAHA EVLENMEM

Talat Bulut, evlilikle ilgili soruya da şu biçimde cevap verdi: “Bir sefer daha evlilik yapmam. Bir kez denedim, kâfi geldi. Bir evlilik yeterliyse ikincisini, üçüncüsünü denemenin manası yok.” (Behlül AYDIN)

Leopar piştisi

Hazal Filiz Küçükköse doğum gününde leopar desenli bir elbise giydi. Birebir elbiseyi daha evvel Gülşen sahnesinde tercih etmişti.

Toplumsal medyada iki ünlü ismin fotoğrafları yan yana getirilerek “Gülşen’e mi, yoksa Hazal’a mı daha epey yakışmış?” anketleri yapıldı.

5 yıl daha sonra yeni düet

Ebru Gündeş ve Murat Boz, 2017’de çıkan “Gün Ağardı” müziğinin akabinde yeni bir düete imza attı.

Gündeş ile Boz’un yeni müziği “Sonsuza Dek” bugün Blue Music etiketiyle dijital platformlarda yayınlanacak. Kelam ve müziği Nezih Üçler’e ilişkin müziğin düzenlemesini Mustafa Ceceli yaptı. “Sonsuza Dek”in klibi ise Gülşen Aybaba direktörlüğünde çekildi.