Şimdi amcası ameliyat sonrası durumunu anlatıyor

semaver

New member
Prenses Kate hakkındaki söylentiler bitmek bilmiyor. Şimdi amcası Gary Goldsmith şaşırtıcı bir şekilde televizyonda operasyon ve sonuçları hakkında konuşuyor.

İngiliz kraliyet ailesinin kalın saray duvarlarına Prenses Kate hakkında hiçbir bilgi girmiyor. Kraliyet Ailesi kendini koruyor ve Salı günü her şeyin nasıl kontrolden çıkabileceğini deneyimlediler. Aniden Britanya Savunma Bakanlığı'nın ana sayfasında Kate'in 8 Haziran'daki “Renkli Askerlik” geçit töreninin hazırlıklarını devralacağı söylendi. Sarayla koordineli olmayan ve İngiliz basınında çıkan haberlere göre Prens William'ı özellikle öfkelendiren bir sahtekarlık.

Çünkü tahtın varisi karısını ne pahasına olursa olsun korumak istiyor. Kate'in halka açık tüm gösterileri ve randevuları Paskalya sonrasına kadar iptal edildi. Tenor'a göre, Ocak ayında geçirdiği karın ameliyatının atlatılması gerekiyordu ve doktorlar 42 yaşındaki çocuğa istirahat önermişti. Bu durum haftalarca spekülasyonlara yol açtı ve sağlığıyla ilgili çeşitli komplo teorileri internette dolaşıyordu.

İlk başta temkinli bir şekilde kendini ifade ediyor, sonra daha spesifik hale geliyor

Kesin tanı, operasyonunuz ve iyileşme sürecinizle ilgili her detay büyük ilgi uyandırıyor. Bu gergin ortamda bir aile üyesinin “Ünlü Ağabey” evinin İngiliz versiyonunda kalıp kraliyet ailesi hakkında sohbet etmesi pek de uygun değil. Gary Goldsmith, Prenses Kate'in amcasıdır.

Çarşamba akşamı yayınlanan son bölümde temkinli konuşan işadamı, Kate'in sağlık durumu sorulduğunda şunları söyledi: “Görgü kuralları vardır. Size fikrimi ancak açıklandığında söylerim.”

Tırnak işareti

Dünyanın en iyi bakımını alıyor.

Gary Goldsmith, Kate'in amcası

Daha sonra Goldsmith daha spesifik hale geliyor. Kate'in annesi kız kardeşi Carole Middleton ile yaptığı konuşmayı hatırlatarak şöyle diyor: “Annesi, yani kız kardeşimle konuştum. O, dünyadaki en iyi bakımı görüyor.” Kraliyet Ailesi, “her şeyden önce” aileye bakabilmek için “her şeyi yaptı” diye devam ediyor.

Daha sonra kraliyet ailesinin açıklamasından alıntı yapıyor ve Paskalya'ya kadar olan iyileşme aşamasına değiniyor. Programdaki muhatabı daha sonra onun prensesle ilgili endişesine yanıt veriyor: “Kate hakkında farklı şeyler duydum ve onlar hakkında yorum yapmak istemiyorum ama ne olursa olsun geri geleceğini umuyorum.” Kate'in amcası oda arkadaşına güvence verdi ve hatta sonunda yeğeni hakkında şunu söyleyerek bir tür teselli bile sağladı: “O harika. Geri dönecek, elbette dönecek.”