Stefan Mross, ortak bir projede Anna-Carina Woitschack’in yerini alıyor

semaver

New memberAyrılmalarıyla birlikte Stefan Mross ve Anna-Carina Woitschack arasındaki işbirliği de tarih olacak gibi görünüyor. Başka bir pop yıldızı onun tarafına geçer.


Hit sahnenin rüya çifti olarak kabul edildiler ve altı yıl boyunca hem özel hem de profesyonel olarak bir ekip oldular. Ancak Kasım 2022’de Anna-Carina Woitschack ve Stefan Mross şaşırtıcı bir şekilde ayrıldıklarını duyurdular. O zamandan beri çok şey değişti, sadece müzisyenlerin aşk hayatında değil. Her ikisi de yeni ilişkiler içinde: Woitschack, Avusturyalı yönetici Daniel Böhm ile ilişki içinde, Mross, şarkıcı Eva Luginger’ı seviyor.


Ancak hit yıldızlar sadece özel hayatlarında kendi yollarına gitmekle kalmıyor, işbirlikleri de tarihe karışıyor. Geçen yıl Woitschack, Mross ile birlikte “Immer wieder Sundays” programı için düzenli olarak kamera karşısına geçti ve gösterinin “yıldız mutfağı”nın moderatörlüğünü üstlendi. Ancak 30 yaşındaki oyuncu, Mayıs başındaki ilk bölümde yoktu. Artık gösterinin bir parçası olmadığına dair bir söz yoktu. Burada bununla ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz.


Stefan Mross, hit yıldız Nicki’yi yanına alıyor


Ve müzisyen artık başka bir ortak projede yer almıyor. Mross, 29 Eylül’de “Immer wieder Schlager” turnesine başladığında, geçmişten farklı olarak eski sevgilisi olmadan sahnede olacak. Ancak şimdiden bir yedek sağladı: konser serisinin resmi web sitesinde, pop şarkıcısı Nicki’nin GG Anderson, Bata Illic, Michael Fischer ve Hansy Vogt ile birlikte duyurulduğu açıklandı.


Seksenlerde, Bavyera Alman müzik dünyasının ayrılmaz bir parçasıydı, 16 yaşında atılımını kutladı ve “Seninle dans edersem” veya “Ben bir Bavyeralı Kovboy Kızım” gibi şarkılarla büyük başarı elde etti.


56 yaşındaki oyuncu hakkında uzun süre sessiz kalındıktan sonra bir süredir sahnelere geri döndü. Şimdi Nicki, Stefan Mross ile birlikte 15 “Immer wieder Schlager” konserinin hepsinde yer alacak.


“Satılan beş milyondan fazla plağın, 14 altın plağın yanı sıra dört kez platin ve dört altın diyapazona bakabiliyor. Onur mektupları, radyo ödülleri ve Altın Avrupa bunların başında geliyordu. Aynı zamanda, Büyüleyici bir gülümsemeye sahip şarkıcı ‘ZDF Hitparade’de en az 35 kez yer aldı – kazanan olarak nadir değildir. Kısa süre önce Bavyera Liyakat Nişanı ile ödüllendirildi,” müzisyen web sitesinde yeni yıldızını duyuruyor.