Sylvie Meis bir Fransız seks sembolü gibi görünüyor

semaver

New member
Sarı, oldukça dalgalı saçlar, koyu gözler ve bol cilt: Sylvie Meis yeni bir fotoğrafta kendini böyle gösteriyor. Brigitte Bardot’ya benziyor. Veya?


Sylvie Meis’i böyle nadiren görmüşsünüzdür. Hollandalı kadın kendine stil vermeyi sever ya da daha doğrusu giyinmesine izin verir. Yaklaşık 1,4 milyon takipçisi, çok çeşitli pozlar ve görünümlerle ona düzenli olarak hayret edebilir. 45 yaşındaki adam bazen simli bir kolye ve kırmızı rujla çok zarif, bazen de bir blazer ceket ve yüksek topuklu ayakkabılarla çok iş havasında. Ancak şimdi, Sylvie tamamen yeni bir görünüm sunuyor.


Yani, Brigitte Bardot’ya dayanan bir çekim için uyduruldu. Popüler Fransız kadını alamet-i farikası yapan saç modeli, kusursuz. Arkadaki saçlar tepededir, gür yelenin geri kalanı hafif dalgalar halinde aşağı düşer ve kısa bir midilli ile kullanıcının yüzünün etrafında oynar.


Sylvie Meis de makyajı şu anda 88 yaşında olan Brigitte Bardot’ya uyarladı. Koyu göz farı ve XXL kirpikler baştan çıkarıcı bir görünüm yaratır. Eski “Let’s Dance” sunucusunun görünüşü hızlıca anlatılıyor. Sylvie Meis sadece siyah, hafif şeffaf bir tayt giymiş gibi görünüyor, yukarısı çıplakmış gibi görünüyor.

Brigitte Bardot: Bir model ve oyuncu olarak bir dünya yıldızı oldu.
Brigitte Bardot: Bir model ve oyuncu olarak bir dünya yıldızı oldu.

Brigitte Bardot: Bir model ve oyuncu olarak bir dünya yıldızı oldu. (Kaynak: Birleşik Arşivler / Getty Images)

Fotoğraf Instagram üzerinden yayınlandı. Ama Sylvie Meis’in kendisi tarafından değil, makyöz Serna Goldenbaum tarafından. 1.58 boyundaki modele görünümü veren de oydu. Makyaj sanatçısı şöyle yazıyor: “Bu yeni çalışma, Brigitte Bardot havası getiriyor.” Sylvie Meis, fotoğrafa beş kalple yanıt verdi.


Görünüşe göre diğer kullanıcılar, benzer görünme girişimi konusunda pek hevesli değil. Birisi fotoğrafa “Karşılaştırma gecikiyor. Saç modeli dışında” yorumunda bulunuyor. Ancak, diğer kullanıcılar sonucu çok beğeniyor. Sylvie Meis à la Brigitte Bardot’nun fotoğrafına olumlu ifadeler gönderiyorsunuz.