“Tatort” yıldızı Adele Neuhauser aşk hayatını anlatıyor

semaver

New member

2010 yılından bu yana “Tatort” dizisinde araştırma yapmaktadır ve polisiye dizileri dışında da aranılan bir oyuncudur. Adele Neuhauser’in de belirttiği gibi aşk için çok az zaman var.

Müfettiş Bibi Fellner olarak, Viyana’daki “Tatort” filminde oyuncu arkadaşı Harald Krassnitzer ile birlikte düzenli olarak ceza davalarını çözüyor, TV ve film yapımları için kamera önünde ve oğlu Julian Pajzs ile birlikte edebiyat ve müzik ikilisi “The Last of Their” olarak yer alıyor. Nazik” sahnede.

Adele Neuhauser, profesyonel başarının ve yaklaşık 40 yıldır devam eden kariyerinin tadını sonuna kadar çıkarıyor. 64 yaşındaki “Bunte” dergisine verdiği bir röportajda, hayatının şu anki aşaması hakkında şunları söylüyor: “Memnunum. İçimde hala bir şeyler yapmak ve hareket ettirmek için bu önlenemez güç ve enerji var.” Bunu tamamen yerine getiriyor. “Ben bir kadınım ve artık hoşuma gidiyor. Keşke her kadın bu duyguyu yaşasa. Bu mutluluk duygusu.”

“Aşk için zamanım yok”

Biraz kenarda kalan tek bir şey var: aşk. Adele Neuhauser, oyuncu ve yönetmen Zoltan Paul ile 25 yıllık evliydi. 2006 yılında oğlunun babasından ayrıldı. Yıllardır, “Tatort” araştırmacısı hayattan bekar olarak geçiyor. Bunun nedeni? 64 yaşındaki “Aşka ayıracak vaktim yok” diyor ve ekliyor: “Aşka bilinçli olarak engel olmuyorum, koruyucu bir kalkan takmayı tercih ediyorum.”

Hala bazı erkeklerden etkileniyor ama şimdilik bunu bırakıyor. “Flört edebilirsin,” diye vurguluyor Adele Neubauer. Bunun sonunda yeni bir ilişkiye yol açma olasılığını göz ardı etmiyor. Aksine oyuncu aşk konusunda gelecek konusunda iyimser: “Eskiden çok aşık olurdum. Şimdi tekrar olacağı anı dört gözle bekliyorum. O yüzden şimdiden dört gözle bekliyorum.” ,” diyor.