The Witcher 4. dönem onayını aldı; fakat değerli bir eksikle gelecek

bencede

New member
The Witcher 3. dönemi beklerken, dizinin hayranları için kimi uygun haberler ve muhtemelen üzücü olabilecek kimi berbat haberler geldi. Âlâ haber şu: Netflix, Witcher 4. dönemi onayladı. Makus haberse, Henry Cavill’in Geralt of Rivia olarak geri dönmeyecek olması.

Netflix’in duyurusuna bakılırsa Cavill’in yerini Liam Hemsworth alacak. Bu oyuncu değişikliği, 4. dönem hakkında şu anda sahip olduğumuz tek bilgi.

Henry Cavill yaptığı açıklamada, “Rivialı Geralt olarak seyahatim hem canavarlarla tıpkı vakitte maceralarla doluydu ve ne yazık ki 4. dönem için madalyonumu ve kılıçlarımı bırakacağım” dedi. Açıklamanın devamı şöyleydi: “Benim yerime fantastik Bay Liam Hemsworth Beyaz Kurt’un mantosunu alacak. Neler olacağını görmenin tadını çıkarın.

Hemsworth ise “Bir Witcher hayranı olarak Geralt of Rivia’yı oynama fırsatına hayli sevindim” dedi ve devam etti: “Henry Cavill inanılmaz bir Geralt oldu ve bana dizginleri verdiği ve macerasının bir daha sonraki kısmında Beyaz Kurt’un bıçaklarını kullanmama müsaade verdiği için onur duyuyorum.

The Witcher 3. dönem ne vakit yayınlanacak?

The Witcher 3. dönemin, Netflix’te 2023 yılının yazında yayınlanması bekleniyor.
Bu dönem, Henry Cavill’i Geralt of Rivia olarak nazaranceğimiz son dönem olacak. Meşaleyi Liam Hemsworth’un devralacağı 4. dönemin ne vakit yayınlanacağı ise çabucak hemen aşikâr değil.