Thomas Gottschalk, Karina Mroß ile sevimli bir çift fotoğrafını paylaşıyor

semaver

New memberThomas Gottschalk, Instagram’ı kendisi için keşfetti. Şimdi “Islat, dass ..?” moderatör, ortağı Karina Mroß ile başka bir romantik fotoğraf paylaşıyor.


50.000’e yakın kişi “Wetten, dass..?” sunucu Thomas Gottschalk nispeten yeni Instagram kanalında. Çünkü sosyal medya platformunu sadece birkaç haftadır kullanıyor. Hayranları, hayatına dair bir veya iki içgörüyü sabırsızlıkla bekleyebilir. Ama en sevdiği motif, açık ara kız arkadaşı Karina Mroß ile olan çift fotoğrafları. Ünlü oyuncu şimdi de sevgilisiyle yazlık bir fotoğrafını paylaşıyor.


Thomas Gottschalk şortla


En son sosyal medya gönderisinde, ikisi bir teknenin koltuğunda oturuyor. Gottschalk direksiyon başına geçer ve elini direksiyona koyar. Diğer kolunu Mross’a doluyor. İkisi de gündelik kıyafetler giyiyor.


Böylece Gottschalk mavi şort ve mavi bir tişört giydi. Burnunda havacı tarzı güneş gözlüğü takıyor. Mroß ayrıca koyu mavi şortları da tercih etti. Bunu pembe bir top ile birleştiriyor. Eli Thomas Gottschalk’ın çıplak dizinde.


Moderatör paylaşımın altına şaka yollu “Ona yat sözü verdim, elektrikli tekneyi aldı” diye yazıyor. Ayrıca “reality star” hashtag’ini de kullanıyor. Ancak, oraya nasıl geldiği açık bir soru olmaya devam ediyor. Çünkü Gottschalk hiçbir zaman realite dizilerinde yer almadı.


Takipçileri ise pastoral çift fotoğrafına sevindi. Bir hayran şöyle yazıyor: “Her şeye sahip olmak başka bir şey. Her şeyden memnun olmak başka bir şey. Küçük tekneyle iyi eğlenceler!” Bir diğeri: “Bence her şeyi doğru yaptın, yatsız bile parlıyor.” Bir kullanıcı şunu kabul eder: “Ne tür bir tekne olduğu önemli değil. Asıl mesele, kendinize sahip olmanızdır!” Ve Thomas Gottschalk’ın hayranları kesinlikle aşkta bu mutluluğun çok daha fazlasını görebilecekler.