Till Lindemann’a yönelik ciddi iddialar – Rammstein tepki gösteriyor

semaver

New memberTill Lindemann aleyhindeki iddialar sosyal ağlarda yapılıyor. Taraftarların uyuşturulduğu ve yaralandığı söyleniyor. Rammstein konuşuyor.


22 Mayıs’ta başarılı Alman grup Rammstein, “Europa Stadion Turnesi”ne Litvanya’nın başkenti Vilnius’ta verdiği bir konserle başladı. Biletler, dünyanın her yerinden seyahat eden hayranlarla çok önceden tükendi. İrlandalı Shelby Lynn de oradaydı ve şimdi Till Lindemann ve ekibine karşı ciddi suçlamalarda bulunuyor.


Fan, Rammstein konserinden sonra yaraları gösteriyor


Partilerde onlara alkol verilirdi ve Lindemann da genç kadınların arasına karışarak onlara tekila verdi. İrlandalı kadın ertesi sabah vücudunun her yerinde morluklar ve morluklarla uyandı. Sadece birazını hatırlıyor, taşikardi, mide bulantısı ve titreme gibi semptomları vardı. Uyuşturucu verildiğine ikna oldu.


Son birkaç gün içinde, Rammstein konserlerinde benzer deneyimler yaşadığı söylenen başka kadınlar ona bildirdi. Shelby Lynn, hesabında sözde sohbet geçmişlerini gösteriyor. Birçoğu korkudan sessiz kalsa da, İrlandalı kadın kendisinin şikayette bulunduğunu söyledi.


Grup Pazar akşamı yanıt verdi. Rammstein’ın resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, “Vilnius hakkında internette dolaşan iddialara gelince, iddia edilen şeyin bizim bölgemizde olduğu ihtimalini göz ardı edebiliriz. Bununla ilgili herhangi bir resmi soruşturmadan haberimiz yok.”