Ünlü oyuncu kızıyla eski fotoğrafını paylaştı

semaver

New member

Oyuncu Anja Klingt’in çocukları artık birer yetişkin. Şimdi kendisinin ve kızının çok eski bir fotoğrafını paylaşıyor. Hayranlar heyecanlı.

En tanınmış Alman aktrislerden biridir ve “(T)Spaceship Surprise – Period 1”, “Hanni & Nanni”, “Police Call 110” veya “Annem geliyor” gibi sinema ve TV klasiklerinde rol aldı. Ancak tüm sinema başarılarına ek olarak, Anja Kling’in özel bir özelliği var: sevgi dolu bir anne. Zaman zaman iki çocuğu olan 21 yaşındaki oğlu Tano ve kızı Alea’nın fotoğraflarını sosyal medyada paylaşıyor. 19. yaş günü vesilesiyle eski bir anne-çocuk fotoğrafını sayısız hayranıyla paylaşıyor.

Anja Kling bir anne-kız özçekimi paylaşıyor

Kayıt belli ki birkaç yıllık, çünkü Alea hâlâ küçük bir kız, muhtemelen anaokulu çağında. Yüzü parlak bir şekilde boyanmış, saçları at kuyruğu yapılmış. Anja Kling’in yüzünde herhangi bir takı yok ama dudaklarında kocaman bir gülümseme var.

Oyuncu selfie hakkında şunları yazdı: “Kalbim, güneşim, 19 yıl önce bugün seni dünyaya getirdim. Annen olabildiğim için çok mutluyum, seni inanılmaz derecede güçlü, ruhlu ve mutlu şey. Sen kendi yoluna gideceksin ve bana ihtiyacın olursa ben her zaman yanında olacağım. Seni herşeyden çok seviyorum.”

Bu arada, Anja Kling’in çocukları bugün böyle görünüyor:

Anja Kling’in 45.000’den fazla Instagram hayranının çoğu kayıt konusunda hevesli. Sosyal medya paylaşımı birkaç saat içinde 2500’den fazla beğeni topladı. Kling ayrıca yorumlarda pek çok olumlu geri bildirim bekleyebilir.

Bir kullanıcı “Annemin kalbi gülüyor. Doğum günün kutlu olsun” diye yazıyor. Bir başkası şöyle yazdı: “Gözlerimden hemen yaşlar geliyor. Söylediğin her kelimeyi hissediyorum! Çocuklar bir şekilde cevap ve aynı zamanda bitmeyen yeni sorular. Ve bu tarifsiz aşk, büyüdüklerinde bile asla bitmiyor.” Başka bir kullanıcı, “Zamanın ne kadar çabuk geçtiğini ve çocukların insanlaştığını tekrar görebilirsiniz. Başardıklarınızdan gurur duyabilirsiniz.” Anja Kling’in “Beğen” ifadesiyle imzaladığı sözler.