Yeni kız arkadaşı 37 yaş küçük

semaver

New memberMüzisyen yeniden aşık: HP Baxxter şimdi yeni ilişkisini resmileştiriyor. Kız arkadaşı: 22 yaşında bir öğrenci.


Birkaç haftadır scooter yıldızı HP Baxxter, yanında genç bir kadınla Instagram profilinde göründü. Her zaman birbirine sarılmış olan ikili, çeşitli fotoğraflarda kameraya gülümsüyor. Yeni bir aşktan şüphelenen hayranlar, paylaşımların altına özenle yorum yaptı. Ancak “Hyper Hyper” yorumcusu çekici yabancının kim olduğunu açıklamadı. Artık biliniyor: O aslında müzisyenin kız arkadaşı.


“Aramızda gerçek bir kıvılcım oldu”


59 yaşındaki oyuncu Pazartesi günü Bild gazetesine “Evet, yaklaşık üç aydır birlikteyiz” diyerek yeni ilişkisini resmileştirdi. Yanındaki kadının adı Sara, 22 yaşında ve emlak yönetimi okuyor. Münih’te ikamet eden kişi, Baxxter’in memleketi olan Hamburg’a yeni taşınmıştı. İkisi de orada buluştu: Eski DSDS jüri üyesi, “Aramızda hemen kıvılcımlar çaktı”, diye heyecanlanıyor.


Tanıştıklarından beri ikisi birbirinden ayrılamaz hale geldi. Öğrenci, Almanya’daki etkinliklerde müzisyene eşlik eder. HP Baxxter, “Şimdi Sylt’teydik ve ardından Scooter’ın Bavyera’daki bir festival performansına birlikte gittik” diyor.


Scooter solisti olarak anılan Hans Peter Geerdes, 2006’dan 2011’e kadar eşi Simone ile evlendi. Daha sonra dört yıl boyunca mücevher tasarımcısı Nikola Jancso ile çıktı. Rus Liza Leven ile olan ilişkisi 2016 yılında manşetlere girdi çünkü o sırada henüz 18 yaşındaydı ve müzisyen 52 yaşındaydı. Bilinen son ilişkisi, kendisinden 28 yaş küçük olan model Lysann Geller ile oldu. 2021’de ikili ayrıldıklarını duyurdu.