çatlak merkez sağda genişliyor

Abel

New member
Matteo Salvini merkez sağdaki çatlağı genişletmeye karar verdi ve General Roberto Vannacci ile temasa geçti.

İle ilgili Clare Nava Yayınlanan 22 Ağustos 2023

Matthew Salvini generalle temasa geçti Roberto Vannacci, merkez sağdaki çatlağı genişletiyor. Kuzey Ligi kaynakları “çok dostane bir çağrı“.

Matteo Salvini Vannacci’yi aradı: merkez sağdaki çatlak genişliyor

Matthew Salvini generalle temasa geçti Roberto Vannacci. Kuzey Ligi kaynakları “çok dostane bir çağrıBaşbakan yardımcısı ile paragraf arasında. Salvini kitabı okuyacağına söz verdi ve generalin yargılanmasını istedi”görevde yaptığı şey için. Ve eğer devlet sırlarıyla ya da işiyle ilgisi olmayan bir şey yazıyorsa, bunu yapmaya her türlü görevi ve hakkı vardır. Giordano Bruno gibi kazığa mahkum edilmesi bana makul gelmiyor“. Sözleri ve davranışları merkez sağdaki çatlağı genişletiyor.

General Roberto Vannacci’nin kitabının bu hikayesinde hata yapma ihtimali yok: Savunma Bakanı Guido Crosetto’nun tarafında olduğuna inanıyoruz.” stres oldu George KatırForza Italia’nın temsilcisi. Vittorio Sgarbi Crosetto’yu karne oyununda reddetmeye karar verdi ve ona 4 verdi. The Brothers of Italy, meselenin Vannacci’nin aşırı tezini savunmak değil, azınlığın neyin doğru neyin yanlış olduğunu söyleme iddiası olduğunun altını çizdi. “Donzelli Crosetto’ya karşı değil ama yalnızca Demokrat Parti’nin anlamadığı bir kavramı açıklığa kavuşturuyor: İtalyanların çoğunluğunu temsil edenler onlar değil, İtalyanlar da Demokrat Parti’nin neyin izin verilip yazılmayacağına karar verebileceğine inanmıyor.”dedi Salvatore Deidda.

Vannacci’nin hashtag’i: Siyasette gelecek mi?

#iostoconVANNACCI hashtag’i trendde. John Alemanno generali savunuyor ve Meloni’nin seçmenlerinin “hayal kırıklığına uğramış” ve o “alternatifi inşa etmeye hazır“. Merkez sağ hükümethem Atlantik hem de Avrupa bağlamında ve siyasi doğruluk açısından sınıfının en üstünde olmak istiyor“, dedi olası bir adaylığı düşünen Alemanno Genel Vannaccibu da siyasette bir geleceği dışlamaz.

Ben bir askerim. En azından şimdilik. Bakan Crosetto’dan haber alamadım ve tedbire ilişkin herhangi bir bildirim almadım. Bugün gece yarısından beri görevden alındım, görevden alınmadım” ilan etti Vannacci.İtalya’da şunu okuyabileceğinizi ama bunu okuyamayacağınızı söyleyen bir Büyük Biraderin olduğunu düşünmeyi reddediyorum. Vannacci Somali’de, Irak’ta, Afganistan’da görev yaptı, vatanını, bayrağını, adamlarını savundu ve İtalyan ordusuna büyük zarar veren seyreltilmiş uranyumdan şikayetçi oldu.”dedi Kuzey Ligi Başbakan Yardımcısı, Giorgia Meloni sessiz kalır.