“Eşcinsel bir oğul mu? Yazık olur”

Abel

New member
“Eşcinsel bir oğul mu? Elbette yazık olur ama daha kötüsü de var”

İle ilgili Valentina Granata Yayınlanan 21 Şubat 2023

Ya oğlum bana eşcinsel olduğunu söyleseydi? Haberi seve seve kabul ederim.

Çünkü benim gibi heteroseksüel birinin çocuğunun kendisine benzemesini istediğine inanıyorum. Ama değilse, sabırlı olun. Milan taraftarı gibi olurdu.“. İtalya Cumhuriyeti Senatosu Başkanı Ignazio La Russa’nın açıklaması şüpheye yer bırakmıyor.

“Eşcinsel bir oğul mu? Elbette hayal kırıklığı olur ama daha kötüsü de var”

Politikacı, bir milletvekiline yaptığı konuşmada kendini bu şekilde ifade etti. bugün akşam saatlerinde yayınlanması beklenen program.

Bu beyan, La Russa’nın aleyhine olan çeşitli tartışmalara yol açmıştır. meseleye hiç de homofobik olmayan, sadece yüzeysel yaklaşımını vurgulamakla yetinerek kendini savundu.. “Programı izlemeyenlerden, içeriğini anlamadan gelen birçok eleştiri okudum. Eşcinsel bir çocuğa sahip olmanın küçük bir hayal kırıklığı olacağını ancak sorun olmayacağını söyleyen belirli bir soruya cevap verdim.“; aslında ilgili kişi açıkladı.

“Politik doğruluktan nefret ediyorum ama yıllar geçtikçe daha uysallaştım”

TV yayınının kaydı sırasında CanavarlarBu akşam RaiDue’da yayınlanan La Russa, karakterinin daha köşeli taraflarını yumuşattığını itiraf etti., ne bir kahraman ne de bir ajitatör hissettiğini belirterek. 1970’lerin siyasi şiddetinden de söz etti: “Özür dilemem gereken bir şey yaptığımı düşünmüyorum“.

Siyasetçi daha sonra konuşmasına şöyle devam etti:Merkez sağdaki kadınların estetik seviyesi düştü, kalite seviyesi yükseldi..

Siyasette eşitlik kadın kotalarıyla değil, şişman, çirkin ve aptal bir kadın önemli bir konuma geldiğinde elde edilecektir.. Çünkü var önemli rolleri dolduran şişman, çirkin, aptal adamlar“.