Grillo “doğru” hükümete saldırıyor ve oğluna dava hakkında konuşuyor

Abel

New member
Herkes için vardı ve Anadeus ve Ferragnez’i dışlamadı bile: Grillo “sağcı” hükümete saldırıyor ve ayrıca oğlunun yargılanmasından bahsediyor.

İle ilgili Giampiero Casoni Yayınlanan 16 Şubat 2023

Maninelli tiyatrosundan Orvieto gösterisini nerede yaptı “Ben en kötüsüyüm” Beppe Grillo “sağcı” hükümete saldırıyor ve oğluna dava hakkında konuşur.

komedyen ve M5’lerin kurucusu Meloni yöneticisine saldırıyor, Di Maio’dan alıntılar yapıyor ve Sanremo ile dalga geçiyortüm bunlar, M5S başkanının da dahil olduğu bir seyirci önünde Giuseppe Conte, Roberto Fico, Michele Gubitosa ve INPS başkanı pasquale tridico.

Grillo “sağcı” hükümete saldırıyor

Grillo’nun temaları her zaman olduğu gibi aynı ama değinilen temalar da bunlardı. siyaset ve güncel olaylar hakkında sıcak.

Örneğin kriket konuştu oğlu Ciro’nun toplu tecavüzden yargılanması: “Beni sen yapıyorlarn çocuklar üzerinde siyasi dava. Nasıl gideceğinden eminim ama televizyonda denemeleri yaparsan cümleleri de verirsin. Bak, buna biraz gülmeyi bile başardım, içimdeki ölümle“. Ama en sert darbeler geldi Giorgia Meloni hükümetine: “Nasıl yapabilirim Bu sağcı hükümeti anlıyor musunuz? Buna ‘merkez sağ’ deniyor, ancak burada, başka herhangi bir ülkede buna ‘merkez sağ’ derler. aşırı sağ”.

Di Maio hakkındaki görüşler ve Sanremo hakkındaki zehirler

Ardından Luigi Di Maio hakkında bir görüş: “Bugün Di Maio hakkında ne düşünüyorum? Tanrım, ne kötü ne de iyi. Buna ihanet bile demiyorum çünkü Yahuda, İsa’nın ortağıydı.. Di Maio harika bir şey yaptı, bize izin verdi. Oz Büyücüsü ile yeniden doğmak”. son darbeler geldi Sanremo festivalinde: “Olağanüstü, Guguk Kuşu, oradaki kondüktörle… adı ne? AmadeusAriston’da insanlara kendilerini özgürleştirmeleri için rehberlik eden, tüm engellemeler başladı.

Fedez Karısında yokken nihayet ac*** sesini duyduğu için keyif aldığını, Gino Paoli seks partileri hakkında konuşmak için sahneye çıkan, iyi huylu başkana dil uzatıyor anayasabitmemiş”.