Komada yemek yedikten sonra mideyi memnun edecek tarifler

Ayden

Global Mod
Global Mod
Oburluk kavramının hakkını hiçbir zaman Noel sezonundan daha fazla veremeyiz. Tatillerde çok fazla eğlence var. Birbiri ardına ziyafetler servis edilir ve gerisini Nussecke, Kipferl ve benzerleri halleder. Daha sonra, sadece pantolonunuz dar hissetmekle kalmaz, aynı zamanda teraziler de geleneksel olarak sonradan inler. Vücudun çoğu zaman aşırı yemeden sonra iyileşmesi gerekir. Beslenme uzmanı Alex Flohr doğru beslenmenin ne kadar önemli olduğunu biliyor; bu onun hayatını kurtardı. “Vücudu Sıfırlama”da midenize iyi gelen tarifler sunuyor.

Alex Flohr eskiden başka biriydi. M&M'leri tek tek yemeyen, bunun yerine poşeti takıp “içen” bir adam. Öğle yemeğinde bir değil üç kebap yiyen. Yol inşaatçısı Flohr, bir zamanlar 135 kilo ağırlığındaydı ve 30 yaşında erken emekliliğin eşiğindeydi; “tabii ki doktorlar o zamanki tahminlerinde haklı olsaydı.” Vücudu yavaş yavaş pes etti, bu da yüksek tansiyona, şeker hastalığının başlamasına, çoklu iltihaplanmalara, astıma ve sürekli ağrıya neden oldu. Sonunda ağrı nedeniyle hastanede hareket edemez hale geldi. Sonra dönüm noktası geldi.

“Vücudu sıfırlama” için tarifler

Flohr tüm yeme alışkanlıklarını değiştirdi ve veganlığın henüz ana akıma ulaşmadığı bir dönemde vegan oldu. Açlıktan ölmemek için sıfırdan yemek yapmayı öğrenmesi gerektiğini yazıyor “Vücudu Sıfırlama”. Bir ay sonra 12 kilo, 14 ay sonra ise 50 kilo vermişti. Değerler giderek düzeldi ve vücudu toparlandı. O zamanki en büyük mutluluk anı: “Evin arkasındaki şantiyelerden birinde çalışırken birisi sokakta aletlerimi çalmaya çalıştı. Ayağa fırladım, çığlık attım, koşmaya başladım ve birden şunu fark ettim: 'Dostum! Sen koşuyorsun. !'”

Flohr şu anda yine iyi durumda. Yol inşaatında çalışmak yerine artık beslenme uzmanı olarak çalışıyor. “Vücudu Sıfırlama: Obezite, Ağrı ve Enflamasyondan Kurtulun” bölümünde Flohr sadece tariflerini değil aynı zamanda kişisel kilo verme hikayesini de paylaşıyor.

Yukarıdaki fotoğraf serisinde kitabından üç tarif sunuyoruz.

Bu makale sözde bağlı kuruluş bağlantıları içermektedir. Daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

tpo.