“Meclis’in teklifi en kısa sürede inceleyeceğini umuyorum”

Abel

New member
Matteo Salvini kısırlaştırma tasarısıyla ilgili konuştu: Tasarı Meclis’e getirilebilir

İle ilgili Jacopo Romeo Yayınlanan 23 Ağustos 2023

A Üzgünüm gibi ciddi bir suçtan dolayı suçlu olanlar için çok ağırdır. tecavüz. Matthew Salvini ve Lig temasıyla güçlü bir şekilde geri dönün kimyasal hadım etmeyaşanan korkunç olaylardan sonra ne yazık ki tekrar gündeme gelen bir konu Palermo. Carroccio’nun lideri konuyla ilgili görüşünü açıkladı DDL hadım etme sosyal kanalları aracılığıyla.

Salvini, hadım edilme yasa tasarısını şöyle anlatıyor: “Umarım Parlamento öneriyi bir an önce inceler”

Meclis komisyonlarının teklifi en kısa sürede incelemesini diliyorum.Lig’in dünyadaki diğer ülkelerden kopyaladığı, deneyimlemek için androjen blokajıBir kadına veya çocuğa tecavüz edenler için kimyasal hadım etme” – beyan ediyor Salvini Instagram profilinde bununla ilgili DDL hadım etme. Ligin bir numarasına göre İtalya’da cinsel şiddete yönelik öngörülen cezalar yeterli değil: “Bir kadına ya da çocuğa tecavüz ediyorsanız belli ki bir sorununuz var: Hapis cezası yeterli değil, tedavi olmayı hak ediyorsunuz. Nokta.”

Ligin konumu: Marti’nin notu

Birliğin senatörü bile Robert MartiAynı zamanda Kültür, Eğitim ve Spor Komitesi Başkanı olan Erdoğan, yaptığı resmi açıklamada konuya şöyle değindi:Birkaç gün önce yaşanan vahşi olay Yedi sefil suçlu tarafından Palermo’da on dokuz yaşındaki bir çocuğa karşı işlendi hepimizi şok etti ve etkiledi – Sicilya’daki kıza tecavüze de değinerek diyor. “Maalesef o ne ilk, ne de tek: saygı kültürünün tüm okullarda öğretilerek bu olgunun ortadan kaldırılması gerekmektedir. ve kadına yönelik her türlü şiddetle mücadele ediyoruz. Okullar çocuklarımızın eğitiminin temel dayanağıdır. Bu nedenle, Bakan Giuseppe Valditara’nın yakın zamanda başlattığı girişim mükemmel; Uzman personel ve mağdurlarla yapılan görüşmeler yoluyla öğrencilerin ahlaki ve davranışsal kuralları.Bu nedenle Marti için yapılması gereken ilk şey okullara müdahale etmekmükemmel önleme yerleri. “Konuyla her zaman ilgilenen Lig, Meclis’e halihazırda bir yasa tasarısı sunmuş durumda.okullarda fırsat eşitliği öğretiminin başlatılması. Ayrıca faturamızla birlikte şunu da istiyoruz: Sübyancılara ve tecavüzcülere daha ağır cezalar, kimyasal hadımlığı öngörmek. Bu tür olaylarla okul sıralarından mümkün olan her şekilde mücadele edilmeli ve asla tekrarlanmamalıdır.”