Vittorio Feltri için tatil ve deniz yok: işte bu yüzden

Abel

New member
Libero direktörü karısını asla “aldatmadı”, sadece “çeşitlendirdi”

İle ilgili Nicholas Theophilus Yayınlanan 15 Ağustos 2023

“45 yıldır tatile çıkmadım ve denize hiç ayak basmadım”. Vittorio Feltri bu sefer liberosunun sayfalarından değil, Corriere della Sera’nın köşe yazılarından başka bir provokasyon başlatıyor.

Sahile gitmiyorum çünkü hepimiz sıçıyoruz

Denize hiç ayak basmadığını, çünkü “herkesin gübresi suya düştüğünü” söylemek için alışılmadık derecede nazik sözler kullandı.

Vittorio Feltri, 15 Ağustos’ta bile masasının arkasında bir puro ile sakinliğini koruyor.

Libero’nun yöneticisi kendisini yorulmak bilmez bir işçi olarak tanımlıyor, tatildeyken bile her zaman sıra dışı. “Denizde mi, ben mi? – CorSera’nın sorularına şaşırarak cevap veriyor – Bırakın denizde, Milano’da zaten yeterince canımı sıkıyorum”.

“Hiç aldatmadım, sadece çeşitlendirdim”

Feltri yine de denizi tatile tercih ederdi. “İşkence – diye itiraf ediyor – 45 yıldır tatile çıkmadım. Ayrıca denize hiç ayak basmadım. Bana suyun tuzlu olduğunu söylediler ama bunu doğrulama şansım hiç olmadı” diye şaka yapıyor.

Yönetmen, ihanet ve çiftin sadakati konusunda bile ironiyle yanıt veriyor. Karısını asla aldatmadığını iddia ediyor, “varsa çeşitlendirdim”. Bu arada, karısı abartıdan hoşlanmamışa benziyor,

İlgili tarafın yanıt vermesine yol açan sözler. enoe bonfanti Vittorio Feltri ile birlikte 55 yaşında.

“Çeşitlendirmeleri mi? Can sıkıcılar, ”diye yanıtladı. Hanımefendi, kocasının “çeşitlendirmelerini” hiç sevmedi. Aslında, hayal kırıklığını gizlemiyor: “Bir daha yapmamaya yemin etti, ama yalan yere yemin etti. Bunun saçmalık olduğunu söyledi: Hile yapan ve küçümseyenler olarak kendini haklı çıkardı. Üç gün boyunca ortadan kaybolduğunda – diye itiraf ediyor – mali açıdan bağımsız olmadığım için onu asla terk etmedim. Annem ölmüştü ve babam Val Seriana’da yaşıyordu, orada sadece ilkokul vardı, çocuklarımız için nasıl bir geleceği garanti edebilirdim? Ve sonra onların ondan uzakta büyümelerini asla istemedim.”